Vinnitsa Tıp Üniversitesi

Vinnitsa Tıp Üniversitesi

Geleceğin en iyi doktorları arasında yer almak istiyorsanız, Vinnitsa Tıp Üniversitesi avantajlarını en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi

Vinnitsa Tıp Üniversitesi bünyesinde eğitim almak istersenzi lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bu şartı yerine getiriyorsanız bunun yanı sıra yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekiyor ayrıca sağlıklı olduğunuzu belirten bir sağlık raporunun heyet tarafından onaylanmış bir şekilde olması gerekiyor ve bu sağlık raporunun tercüme edilmiş olması yanı sıra noter huzurunda onaylanmış olması gerekmekte ve kaymakamlık tarafından da onaylanmış olması gerekmektedir. Bu şekilde uygun görülmesi durumunda yapacağınız başvurularda Euro star yurt dışı eğitim merkezi ile irtibata geçmeniz durumunda size uygun bir şekilde yapılacak çalışmalar eşliğinde yurt dışında eğitim imkanlarından sizde faydalanabileceksiniz. Yurt dışında eğitim görmek için tercih edebileceğiniz Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi alabilirsiniz. Ayrıca Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde alacağınız tıp eğitimi sonucunda elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemiz sınırları içerisinde her şehrimizde geçerlilik sağladığını belirtmemizde fayda olacaktır. Ülkemizde geçerliliğini sürdürmekte olan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği bulunan Vinnitsa Tıp Üniversitesi aldığınız diplomaların Türkiye’nin bütün kurum ve kuruluşlarında geçerliliği vardır. Herhangi bir kurum ve kuruluşunda görev alırken yurt dışından almış olduğunuz bu diplomalar size sınırlama ve engelleme getirmeyecek Türkiye’deki üniversiteden mezun olan öğrencilerle aynı haklara sahip olabileceksiniz.

Yurt dışında alacağınız bu eğitimler dahilinde çalışmalarınızı dilerseniz yurdumuza gelerek sürdürme imkanına sahip olabilirsiniz. Bu eğitim sistemi dahilinde bütün dünyada ön görülmekte olan bologna eğitiminden yararlanılmaktadır. Bologna eğitim sisteminde öğrencinin bilgiye hazır olarak erişmesini sağlayan yani pasif bir alıcı konumunda görülmesinden aynı zamanda öğretmeninde öğrencilere karşı bilgiyi doğrudan hazır bir şekilde veren bir verici konumunda olmasından ziyade öğrencinin bilgiye araştırarak ulaşmasının sağladığını bilmekteyiz. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılmakta olan çalışmalar eşliğinde öğrenci araştırarak bilgiye erişmtektedir. Bu eğitim sistemi ile beraber öğrenci gerekli araştırmaları yaparak erişebilir iken aynı zamanda yapacağı uygulamalı çalışmalar ile birlikte daha akılda kalıcı bir yapıya sahip olmasını ön plana çıkarmakta olan bir eğitim sistemi dahilinde çalışmalarının yürütülmesini sağlamaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılan çalışmalar yoğun bir şekilde bologna eğitim sistemi ile beraber sürdürülmektedir.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi eğitim kadrosu yönünden incelendiğinde 100 kişilik bir doktor kadrosu bunun yanı sıra 424 kişilik bir Doçent kadrosu, 6 kişiden oluşmakta olan Ukrayna Devlet ödüllü akademisyen ve 24 kişilik bir Öğretim görevlisi kadrosu ile birlikte kaliteli bir eğitim hizmeti vermekte ve dev gibi bir eğitim kadrosuna sahip olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi öğrencisini en iyi şekilde yetiştirmektedir. Bu alanda eğitimlerini kaliteli bir şekilde sürdürmeye devam eden Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilindeki öğretim görevlisi personelimiz alanında en iyi kişilerden seçilmiştir.

Sizde tıp bölümü dahilinde yer alan alt dallardan biri üzerinde uzmanlaşabilirsiniz, eczacılık sektöründe eğitim görerek ilgili alanda en iyi şekilde bir eğitimden geçecek ve bunun akabinde ise dilerseniz kendi eczanenizi açabilir dilerseniz bir başka eczacı ile birlikte çalışma imkanına sahip olabilirsiniz. Sizde bologna eğitim sistemi dahilinde eğitim görmek ve Vinnitsa Tıp Üniversitesinde lisans eğitimi almak isterseniz yapmanız gereken tek şey kayıt olmak için lise diplomanızı yanınıza alarak Euro Star Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisine gelmeniz gerekmektedir. Kontenjanlar ve üniversite koşulları hakkında gerekli bilgilendirme burada yapılarak bu üniversitelerden eğitim hizmeti almanız için gerekli her türkü destek sağlanmaktadır. Ayrıca 0212 244 66 00 numaralı EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisini arayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ygs sınavına girmemiş olsanız bile bu üniversitelerde okuyabilirsiniz.
Vinnitsa Tıp Üniversitesi 1921 yılında bakanlar kurulundan gelen eğiitm emri ile birlikte kurulmuştur. Akredite sağlamaya ise 1994 yılında başlamış olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde 100 kişilik doktor kadorsu, 424 kişilik doçent kadrosu, 6 kişilik devlet ödüllü akademisyen ve 24 kişilik bir öğretim görevlisi kadrosu bulunmaktadır. Kaliteli bir eğitim kadrosu bulunmakta olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim sisteminde eğitim görmek isterseniz lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Eğer lise diplomasına sahipseniz üniversite sınavına girmenize gerek yok, tabi aynı zamanda üniversite sınav stresini yaşamanızada gerek yok.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar destekli sınıfları ile beraber gelişmiş etkinlik faliyetleri ile eğitim hizmetlerini en kaliteli bir şekilde vermeye çalışmakta olan Vinnitsa Tıp Üniversitesi aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri, Almanya, Fransa, İngiltere, Rusya gibi bir çok farklı ulus ilaç şirketleri ile anlaşma sağlamış olmak ile beraber 62 tane uluslar arası çalışmasıyla dünya çapında kendisini kanıtlamış bir üniversite olarak bilinmektedir.

Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan bologna eğitim sistemi çerçevesi altında öğrencilerin araştırmacı bir kişilik kazanmaları sağlanmaktadır. Bu eğitim sistemi ile beraber öğrenciyi sadece bilgiyi hazır bir şekilde alan pasif bir alıcı, öğretmeni ise sadece bir verici olarak görmekten ziyade öğrenciyi bilgiye erişmek için araştırmalar yapan kaliteli bir taslak hazırlamasını sağlayacak bir yapıda olmasını önemsemektedir. Öğrenci elde edeceği bu bilgiler eşliğinde iyi bir eğitim süreci geçirmeyi sağlanmaktadır.

Eğiitme önem veren insanlar geleceğinde daima iyi bir kariyere sahip olacaktır, iyi bir arkadaş ortamına sahip olacaktır aynı zamanda saygın ve yapacağı işin kalitesine göre sürekli olarak aranan bir kişilik olacaktır. Ukrayna’da Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde ilk yıl alacağı hazırlık eğitimi ile birlikte öğrencimizin iyi derecede akıcı bir aksana sahip yabancı dile sahip olması durumunda güzel bir lisans süreci öğrencimizi bekliyor olacaktır.

Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim görmek için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bunun akabinde ise aranmakta olan bir takım hususlar bulunmaktadır. Bunlarada bir göz atacak olursak; Hazırlık eğitimi alabilmek için yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir. Ayrıca Vinnitsa Tıp Üniversitesinde eğitim almak istiyorsanız sağlıklı olmanız gerekmektedir. Heyet onayından geçecek bir rapor dahilinde alacağınız sonuçların tercüme edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu raporun kaymakamlık tarafından da onaylanması gerkmektedir. Bu şartları yerine getirdiğiniz takdirde doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek ya da telefon ederek size yardımcı olabiliriz. Bu alanda uzmanlaşmış yılların verdiği tecrübe ile beraber %100 Vinnitsa Tıp Üniversitesi kayıt işlemleri ve %100 Ukrayna vize işlemleri yapılmaktadır. Aramızda yapılacak olan bir sözleşme dahilinde bu işlemlerin başarısız olması durumunda ödeyeceğiniz ücret aynen iade edilecektir.

 1. Vinnitsa Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak toplamanız gereken bazı belgeler var ;
 2. Lise diploma ve transkripti
 3. Sağlık bankanlığına bağlı herhangi bir hastaneden sağlık Raporu
 4. Eliza(AIDS) testi
 5. Doğum belgesi
 6. 10 adet 30×40 fotoğraf
 7. Pasaport Fotokopisi
 8. Başvuru Dilekçesi

Bu belgeleri toparlayarak . 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Euro Star Yurtdışı Eğitim Merkezi Başvuru Ofisini arayarak gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Ygs sınavına girmemiş olsanız bile bu üniversitelerde okuyabilirsiniz. Üniversite sınava girme şartı aranmıyor. İyi bir eğitim alabileceğiniz Vinnitsa Tıp Üniversitesinde;

 • Tıp
 • Diş Hekimliği Bölümü
 • Aile Hekimliği Bölümü
 • Eczacılık Bölümü

Gibi bölümlerden bir tanesini seçerek mevcut kontenjanlar dahilinde eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!