Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi ; Yurtdışına açılma seçtğin ülkenin hatta dünya ülkelerinin vatandaşı olma konusunda sana tüm kapıları açıcak olan Sumy Ulusal Tarım üniversitesi fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi

1977 yılında hizmet sunmaya başlayan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi akreditasyon anlamında IV. Seviyede olan son derece başarılı bir eğitim kurumudur. Ukrayna’nın en iyi tarım üniversitelerinden biri olan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi kısa sürede büyüyerek pek çok öğrencinin tercih ettiği eğitim merkezlerinden biri haline geldi. Daha büyük çiftlikler kurulmasına katkı sağlamak ve tarım sektörünün gelişmesini desteklemek için eğitim hizmeti sunan Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nde profesyonel akademisyenler eğitim sunmaktadır. Öğrenciler tarım sektörü için uygun bir şekilde dizayn edilmiş sınıflarda teorik bilgi öğrenmektedir. Sadece teorik bilgiyle yetinmeyen Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi modern şartlar ve teknolojik ekipmanlar eşliğinde uygulamalı eğitim hizmeti de sunmaktadır.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi öğrencilere iyi bir gelecek hazırlamak ve kariyer planlarına katkı sağlayabilmek adına son derece kaliteli bir eğitim sunmayı kendine hedef haline getirmiştir. Ulusal Tarım Üniversitesi’nin şu an toplam öğrenci sayısı 19 bin kişi civarındadır. Hızlı bir şekilde gelişen üniversite geniş bir öğrenci kitlesine hitap etmektedir. Öğrenciler Danimarka, Finlandiya, İsveç, Fransa, ABD, Avustralya, Hollanda gibi ülkelerden Ukrayna’yı tercih etmekte ve en başarılı tarım çiftliklerini görerek başarı standardını bir kademe daha ileriye taşımaktadır. Ulusal Tarım Üniversitesi bünyesinde 69 doktor ve profesör 7 akademisyen ve 269 adet doçent çalışmaktadır. Eğitim kadrosu oldukça geniş olan Ulusal Tarım Üniversitesi pek çok ödüle layık görülmüştür.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi eğitim kadar sosyal aktiviteleriyle de kendinden sıkça söz ettirmektedir. Spor salonu, kütüphanesi, kafe ve yemek alanı, laboratuvarlar, gibi geniş bir alan sahip olan Ulusal Tarım Üniversitesi yüksek lisans eğitimi de vermektedir. Eğitim alanı oldukça geniş olan Ulusal Tarım Üniversitesi öğrencileri sınavsız olarak kabul etmekte ve onlardan herhangi bir taban puan şartı istememektedir. Sadece lise diplomaların getiren öğrenciler hemen Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’ne kayıt olma şansını yakalıyor ve hayal ettiği eğitimi kısa sürede alma fırsatına ulaşıyor. Hayallerinizi gerçekleştiren Ulusal Tarım Üniversitesi konaklama avantajlarıyla da çok tercih edilmektedir. Yurtdışından gelen yabancı öğrenciler için özel bir konaklama imkanı sunan Ulusal Tarım Üniversitesi konforlu ve güvenilir bir şekilde konaklamaya imkan sunmaktadır.

Sumy Ulusal Tarım Üniversitesi’nde tarım üzerine ileriye dönük, modern ve kaliteli eğitim almak isteyen pek çok öğrenci Ukrayna’nın yolunun tutuyor. Hem kaliteli eğitim şartları hem de uygun fiyatlarla eğitim sunan Ulusal Tarım Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret edebilir ve hedeflerinize bir adım daha yaklaşma fırsatına sahip olabilirsiniz. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları her an sizlerin yanında yer alacak ve üniversiteye kayıt aşamasından mezun olana kadar sizlerin karşı karşıya kaldığı tüm sorunlara çözüm arayacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi -Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!