Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Üniversite öğrenci profilinizin uluslararası olması Lviv işletme ve hukuk üniversitesi lisans bölümlerinden birini seçmeniz ve okumanız ile mümkün olacak.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi

Ukrayna’nın Lviv kentinde yer alan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi kaliteli ve başarılı bir işletme ve hukuk eğitimi sunmaktadır. Eğitim dili Ukraynaca ve Rusça olan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nde eğitim ekimde başlar ve 9 ay kadar sürer. Öğrenciler dil eğitiminden dolayı ilk yıl hazırlık eğitimi almaktadır. Hazırlık eğitimi doğrultusunda öğrencilerin başarılarına bakılır ve başarılı öğrencilerin lisans eğitimine geçmesine olanak sağlanır. Hazırlık eğitim çerçevesinde öğrenciler ana dili gibi yabancı dil konuşmaya başlar ve gelecekte dil ile ilgili herhangi bir problemle karşı karşıya kalmadan iş bulma imkanına sahip olurlar.

Ukrayna Türklerle hem ekonomik hem de kültürel anlamda sürekli etkileşime sahip bir ülkedir. Ukrayna’da eğitim almaya karar veren öğrenciler eğitim hayatına başladıklarında eğitim nasıl başladığını ve nasıl bittiğini anlamayacaktır. Ukrayna’da eğitimin kaliteli olmasının yanı sıra eğlence hayatının ve sosyal aktivitelerin oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olması nedeniyle öğrenciler Ukrayna’yı çok sevmekte ve eğlenceli anlar geçirmektedir. Çok sayıda öğrenci Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nde buluşmaktadır. Dünyanın farklı noktalarından gelerek Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler birbiriyle tanışma ve yeni bir çevre yapma fırsatına sahip oluyor. Uluslararası çevre yapan öğrenciler kendilerini hem geliştiriyor hem de dil öğrenme fırsatına sahip oluyor.

Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi işletme ve hukuk dalında bilimsel ve modern bir eğitim vermektedir. Teoriye dayalı eğitimin yanı sıra uygulamalı bir eğitim hizmeti de sunan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerin kültürel ve sportif anlamda sosyalleşmesine imkan sağlamaktadır. Öğrencilerin İşletme ve Hukuk Üniversitesi’nde sportif anlamda sosyalleşebilmesi için masa tenisi, jimnastik, futbol, basketbol ve tenis maçları düzenlenmekte ve öğrencilerin güzel vakit geçirmesine imkan sunulmaktadır. İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencilere kaliteli eğitimin anahtarını sunmaktadır. Hiçbir sınav şartı aramayan Lviv İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerin sınav stresi yaşamasının önüne geçmekte ve özgürce istediği bölüm ve üniversitede eğitim almasına olanak sunmaktadır. Lise diplomasıyla öğrenci alımı gerçekleştiren İşletme ve Hukuk Üniversitesi öğrencilerin hangi liseden hangi not ortalamasıyla mezun olduğuna bakmaz. İşletme ve Hukuk Üniversitesi tüm öğrencilere kapılarını aralamakta ve dünyanın her yerinden öğrenci kabul etmektedir.

İşletme ve Hukuk Üniversitesi’ni tercih edecek olan öğrencilerin detaylı bilgi edinmesi oldukça önemlidir. Kulaktan dolma bilgilerle İşletme ve Hukuk Üniversitesi’ni tercih etmek doğru değildir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelen öğrenciler İşletme ve Hukuk Üniversitesi hakkında merak ettiği tüm soruların cevabını bulma fırsatına sahip oluyor. En doğru bilgileri öğrenmenize olanak sunan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımız sizlere geleceğin kapılarını aralıyor. İşletme ve Hukuk Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için daha fazla zaman kaybetmeyin.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi -Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!