Kiev Tasarim Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi ; Geleceğine yatırım yapmak için Kiev tasarım üniversitesinde eğitim görebilir hayallerini süsleyen ..

Kiev Tasarım Üniversitesi

Kiev Tasarım Üniversitesi tasarım ve dizayn alanında eğitim almak isteyen öğrencileri kabul etmektedir. Yetenek sınavlarıyla eğitim alan ve güzel sanatlar adı altında eğitim sunan üniversiteler sınav puanlarına göre öğrenci alımı gerçekleştirmektedir. Ancak Kiev Tasarım Üniversitesi sınavsız öğrenci alıyor. Hiçbir taban puan şartı aramayan Kiev Tasarım Üniversitesi sadece lise diplomasını getiren öğrencileri kabul ediyor. Hangi liseden mezun olduğunuza bakılmadan ve hangi not ortalamasıyla mezun olduğunuz dikkate alınmadan Kiev Tasarım Üniversitesi’nde eğitim alma hakkına sahip oluyorsunuz. Hayallerine bir adım daha yaklaşmak isteyen öğrenciler Kiev Tasarım Üniversitesi’nin avantajlarını hemen yaşamaya başlıyor.

Kiev Tasarım Üniversitesi

tasarım konusunda geniş bir akademik kadroya sahiptir. Öğrencilerin yeteneklerini geliştirebilmeleri ve hayal dünyasını daha da güçlendirebilmeleri için özel ekipmanların yer aldığı sınıflarda eğitim verilmektedir. Modern ve teknolojik araçlarla kurulan üniversitede teorik bilgilerin yanı sıra uygulamalı eğitimde çok önemli bir yere sahiptir. Her öğrencinin yeteneği ön plana çıkarılmakta ve öğrencilerin geleceğe hazırlanmasına olanak sunulmaktadır. Sizlerde hayallerinizi süsleyen yerlerde kariyer yapmak ve iyi yerlerde çalışmak istiyorsanız Kiev Tasarım Üniversitesi’ne sınavsız kayıt yaptırabilir ve hayallerinize kavuşabilirsiniz. Her ülkeden farklı öğrencilerin yer aldığı Kiev Tasarım Üniversitesi’nde öğrenciler hem global bir çevre yapma fırsatına sahip oluyor hem de bakış açılarını son derece güçlendiriyor. Yepyeni bir çevreye sahip olmak, hayatınızı renklendirmek ve kaliteli eğitim almak için tek yapmanız gereken şey Kiev Tasarım Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaktır.

Kiev Tasarım Üniversitesi’nde sosyal yaşam oldukça renklidir. Geniş bir kütüphaneye sahip olan Kiev Tasarım Üniversitesi’nde sportif faaliyetlerin gerçekleştirildiği alanlar, dil merkezleri, yurt ve yemekhane bulunmaktadır. Öğrencilerin gelişebileceği ve sosyalleşebileceği Kiev Tasarım Üniversitesi son derece modern bir şekilde dizayn edilmiştir. Her yıl binlerce öğrencinin farklı ülkelerden gelerek tercih ettiği Tasarım Üniversitesi eğitim hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir. Sadece lisans eğitimi vermekle kalmayan Tasarım Üniversitesi yüksek lisans eğitimi de sunmaktadır. Öğrencilerin ileriye dönük hayatını pozitif yönde etkileyen Tasarım Üniversitesi eğitimi ile dikkat çeken üniversitelerden biri olmayı başarmıştır. 4. Seviye akrediteye sahip olan  Tasarım Üniversitesi giderek yükselen ve ön plana çıkan eğitim kurumlarından biridir.

Tasarım Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nı ziyaret ediyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde çalışan eğitim danışmanları son derece deneyimli ve profesyonel kişilerden meydana gelmektedir. Bu sebeple öğrencilere hem Tasarım Üniversitesi hakkında hem de Ukrayna hakkında detaylı bilgi sunabilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelen öğrenciler merak ettiği soruların cevabını bulmakla kalmıyor kayıt işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde başlatabiliyor. Sizlerde Tasarım Üniversitesi’nde hayal ettiğiniz bir geleceğe sahip olmak istiyorsanız hemen kayıt işlemlerini başlatabilir ve eğitim hayatınızı Ukrayna’da geçirebilirsiniz.

Kiev Tasarım Üniversitesi Eğitim Dili;

Ukraynaca Rusça
İngilizce

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Eurostar  : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi -Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!