Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Vinnitsa Teknik Üniversitesi ; Gelecekte mesleki anlamda toplumda edineceğin yerin en iyisi olması için Vinnitsa Teknik üniversitesi bölümlerinde verilen eğitimin kalitesini göz ardı etmemelisin.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi

Vinnitsa Teknik Üniversitesi ; Yurt dışı eğitim imkanların en iyi şekilde sağlanmakta olduğu ülkelerden biri olan Ukrayna’da iyi bir teknik eğitim almak isterseniz Vinnitsa Teknik Üniversitesinde iyi bir şekilde teknik eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz. Üstelik lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olarak Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde teknik eğitim alma imknanına sahip olabilirsiniz. Hemde üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok, üniversite sınavına girmenize bile gerek yok eğer bir lise ya da lise dengi bir okulun diplomasına sahipseniz doğrudan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak ya da doğrudan başvuru ofislerimize gelerek bu alanda yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber öğrencilerimizin en iyi şekiklde eğitim almalarını sağlamaktayız.

Bu alanda yapılmakta olan çalışmalar ile beraber Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde eğitim görmesini sağlamakta olduğumuz öğrencilerimiz şu bölümlerden birini tercih etme imkanına sahip olabilmektedir ;

 1. Otomasyon ve Bilgisayar Kontrol sistemleri Fakültesi Bölümü
 2. Elektronik Lazer Teknikleri Bölümü
 3. Termik Gaz Kaynağı Fakültesi Bölümü
 4. İnşaat ve Yapı Yönetimi Bölümü
 5. Elektrik bölümü
 6. Elektromekanik Bölümü
 7. Enerji Temini Bölümü
 8. Enerji Yönetimi Bölümü
 9. lgisayar Sistemleri Ağları Bölümü
 10. Bilgisayar İstihbaratı Bölümü
 11. Otomasyon Makine İnşaat Fakültesi Bölümü
 12. Araç (Araba) Onarım ve Restorasyon Bölümü
 13. Biyolojik ve Tıbbi Elektronik Enstrümantasyon Bölümü
 14. Radyo Mühendisliği Bölümü
 15. Telekomünikasyon Bölümü
 16. Televizyon Bölümü
 17. Finans Bölümü
 18. Ekonomi Yönetimi Bölümü
 19. Bilgi Bölümü
 20. Endüstri Bölümü
 21. Spor Yönetimi Bölümü
 22. Otomasyon ve Bilgi Ölçme Yöntemi Bölümü
 23. Otomobil ve Taşımacılık Yönetimi Bölümü
 24. Güvenlik Bölümü
 25. Yenilebilir Enerji Bölümü
 26. Ulaşım Sistemleri Bölümü
 27. Elektrik sistemleri Bölümü
 28. Matematik Bölümü
 29. Endüstriyel Ekonomi ve Organizasyon Bölümü
 30. Elektrik İstasyonları ve sistemleri Bölümü
 31. Sanayi ve ulaştırma elektromekanik otomasyon Bölümü
 32. Elektronik Bölümü
 33. Elektrik güç ve enerji yönetimi Bölümü
 34. Fizik ve Fotoniky Bölümü
 35. Bitki Koruma Bölümü
 36. Grafik Mühendisliği Bölümü
 37. Bilgisayar Bilimleri Bölümü
 38. İdari Yönetim Bölümü
 39. Bilgisayar sistemleri yönetimi Bölümü
 40. Sosyoloji Bölümü
 41. Eğitim Psikoloji Bölümü
 42. Siyaset Bilimi Bölümü
 43. Kültürel Çalışmalar Bölümü
 44. Optik Lazer Bölümü Bölümü
 45. Mimarlık Ve Kentsel Planla Bölümü ma
 46. İşletme ve Ekonomi Bölümü
 47. Metroloji Bölümü
 48. Endüstriyel Otomasyon Bölümü
 49. Materyal ve uygulamalı Mekanik Bölümü
 50. Radyo Teknik Bölümü
 51. Tıbbi Biyoloji Ekipman Bölümü
 52. Kimyasal Teknoloji Bölümü
 53. Teorik Elektrik Bölümü

Yukarıda yazmış olduğumuz teknik eğitim verilmekte olan bölümler dahilinde sizde üniversite sınavı stresini yaşamdan, üniversite sınavına girme gereği duymadan kaliteli bir şekilde teknik eğitim alma imkanına sahip olabilirsiniz. Dolayısı ile üniversitemiz bünyesinde alacağınız lisans eğitimi dahilinde mezun olduğunuz takdirde elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemizde bulunan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dahilinde çalışmalarınızı yürütme imkanına sahip olacaksınız.

Yani bu alanda ülkemiz sınırları içerisinde yer alan kesimlerde üniversite dahilinde elde etmiş olacağınız diploma ile beraber kendi isteğinize bağlı olmak üzere dilerseniz kendi iş yerinizi açma imkanına sahip olabilirsiniz ya da elde etmiş olduğunuz bu diplomalar ile beraber bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Bu konu ile ilgili olarak öncelikli olarak yapmanız gereken şey 0212 244 66 00 numaralı telefon hattından Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine ulaşmaktan geçmektedir. Bu alanda yapacağımız çalışmalar dahilinde ilerleyen süreçte Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim sürecine tabii tutulma imkanına sahip olacaksınız. Yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir teknik mühendis olma imkanına sahip olacaksınız. Ects kredi sistemi ile beraber yılda iki kez kullanılmakta olan kanaat notu ile beraber bir üst sınıfa geçişiniz sağlanmaktadır.
Ukrayna‘nın en prestijli teknik eğitim merkezlerinden biri olan Vinnitsa TeknikUniversitesi dahilinde kaliteli bir teknik eğitim süreci görmek isterseniz eğer öncelikli olarak yapmanız gereken şey Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek konu ile ilgili detaylı bilgi almak ile işlemlere başlamanız mümkündür. Bu alanda yapacağınız çalışmalarda öncelikli olarak şunu belirtmemizde fayda var ki Vinnitsa TeknikUniversitesi dahilinde alacağınız eğitim neticesinde elde edeceğiniz diplomalstın ülkemiz sınırları içerisinde geçerli olduğunu belirtmemiz iyi olacaktır. Bu alanda eğitim görmek isteyen öğrenci adayları için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattından Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinden bu alanda yapılacak olan çalışma için gerekli belgelerin bilgisini alabilirsiniz.

Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde iyi bir teknik eğitim almak için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız ve bir lise diplomasına sahip olmanız gerekiyor. Bunun akabinde ise Vinnitsa TeknikUniversitesinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce eğitim verilmektedir. Bu eğitim dillerinden en az birini ileri düzeyde biliyor olmanız gerekiyor. Bu dillerden en az biri ile ilgili olarak iyi derecede bilgiye sahip değilseniz bir yıllık bir hazırlık eğitimini Vinnitsa TeknikUniversitesi dahilinde alanında uzman öğretim görevlisi öğretmenler tarafından alacaksınız. Bu eğitim sürecine katılabilmeniz için yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekiyor. Bu eğitim sürecinde çalışmalarınızı yürütmek için öncelikli olarak bu şartları yerine getirmekle beraber;

Sağlıklı olmanız gerekmektedir. Aids olmadığınızı göstermekte olan bir sağlık raporuna ihtiyacınız olacaktır. Bu sağlık raporunda sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşu tarafından onaylanmış olması gerekiyor. Elde edeceğiniz bu sağlık raporunun tercümesinin yapılmış bir şekilde noter huzurunda onaylanması ve bunun yanı sıra kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekiyor. Bu şartları yerine getiriyorsanız sizde çağdaş bir eğitim üssü olan Vinnitsa Teknik Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim imkanına tabi tutulacaksınız.

Bu eğitim süresince verilmekte olan bologna eğitim sistemi dahilinde iyi bir şekilde çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. Bu doğrultuda iyi bir şekilde eğitim almak için hazırlıklarınızı oluşturmanız gerekiyor. Fakat üniversite sınavına girmenize gerek yok ve tabiki böylelikle üniversite sınavı stresini yaşamanıza da gerek yoktur. Dolayısı ile rahat ve kaliteli bir eğitim süreci sizi bekliyor olacaktır. Bu eğitim sürecinde iyi bir çalışma hayatına sahip olabilmek için öncelikle iyi alacağınız eğitim doğrultusunda iyi bir şekilde geleceğinizi yönlendirmek tamamen sizin elinizde olacaktır.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yapacağınız işlemler şu şekilde ilerlemektedir. Öncelikli olarak Vinnitsa TeknikUniversitesi dahilinde eğitim alabilecekmisiniz bunun kontrolü sağlanmaktadır. Bunun akabinde ise yapacağınız çalışmada gerekli belgelerin teslimatını sağlayacağız. Bu alanda yapacağımız işlemler ile beraber gerek Ukrayna’da eğitim için vize işlemlerinin gerçekleşmesi gerek ise Vinnitsa TeknikUniversitesinde istediğiniz bölümde tercih sağlamak ile beraber kaliteli bir şekilde çalışma imkanına sahip olacaksınız.

Bologna eğitim sistemi ile beraber eğitim göreceğiniz Vinnitsa TeknikUniversitesi dahilinde iyi bir şekilde eğitim göreceğinizi vurgulamamızda fayda olacaktır. Bu eğitim sistemi ile beraber öğrenciyi sadece alıcı konumunda görmekten ya da öğretmeni sadece verici konumunda görmekten ziyade her iki taraf içinde belirli sorumluluklar çerçevesinde yapılacak çalışma ile iyi bir eğitim süreci sizi bekliyor olacaktır. Bu süreç dahilinde iyi bir aksana sahip akıcı bir yabancı dile sahip olacaksınız. Bunu hayatınız boyunca bir artı olarak sürdürecek şekilde yaşantınıza devam edeceksiniz. Dolayısı ile iyi bir yabancı dil ve iyi bir teknik eğitimi bir araya getirerek başarılı bir şekilde çalışmalarınızı sürdürme imkanına sahip olacaksınız.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!