Ukraynada Eğitim Mimarlık

Ukraynada Eğitim Mimarlık

Sınırlarınızı yurtdışına taşıyarak mimarlık eğitimi almayı es geçmeyin. Ukraynada eğitim mimarlık lisans programlarına katılarak geleceğinizi aydınlatın ve hedeflerinize kolayca ulaşın.

Ukraynada Eğitim Mimarlık

Günümüzün artan rekabet koşullarında iyi bir üniversite eğitimi almak oldukça zorlaşmıştır. Hele ki mimarlık gibi günümüzün gözde mesleklerinden biri okunmak isteniliyorsa bazen sınavlardan iyi puanlar almak bile yeterli gelmemektedir. Artan zorlu sınav şartları üstüne bir de maddi külfetler eklenince hayallerdeki mesleği okumak pek çok öğrenci için imkansız hale gelmiştir.

Bir ömür boyu yapacağınız mesleği sevmeniz çok önemlidir. İstediğiniz bölümü kazanmadığınız ya da maddiyatınız elvermediği için okuyamamanız nedeniyle hayallerinize veda etmeyin. Sevmediğiniz bir mesleği yapmak ömür boyu sırtınızda bir yük oluşturacaktır.

Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı siz öğrencilerin hayallerini gerçek yapmak için çalışıyor. Ve sizlere Ukrayna’da eğitim mimarlık bölümü fırsatını sunuyor. Sınavsız şartsız girebileceğiniz bu bölümün maddi külfeti de yok denecek kadar az.

Ukrayna’da eğitim mimarlık tüm şehirlerinde mevcuttur. Kiev, Harkov, Donetsk, Lugansk, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Franvkivsk, Herson gibi ülkenin güzel şehirlerinden herhangi birinde hayalinizdeki gibi eğitim görebilirsiniz. Ülkenin teknik veya teknoloji veya inşaat mimarlık üniversitesi adındaki bu eğitim kurumlarında Rusça dilinde eğitim verilmektedir.

Ukrayna’da eğitim fiyatları diğer ülkelere göre çok daha uygunudur. Ukrayna’da eğitim mimarlık ücretleri yıllık 2000 dolar ile 4000 dolar arasında değişmektedir. Sınavsız eğitim görebileceğiniz ülkede dilerseniz kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli kredi bursundan faydalanabilirsiniz.

Ukrayna’da Eğitim

Ukrayna’da Avrupa standartlarında eğitim görebilirsiniz. Mezun olduğunuzda Avrupa’nın 1. Sınıf kalitede diploması kabul edilen europass mavi diplomaya sahip olabileceksiniz. Türkiye’de de geçerli bu diploma ile tüm iş kapıları sizlere sonuna kadar açılacaktır. Ukrayna’da eğitim alanında uzman akademik kadro tarafından verilmektedir. Modern üniversite binaları ve ferah dersliklerinde kalifiye bir eğitim imkanı sizleri bekliyor. Üstelik mimarlık stajınızı da ülkede yapma fırsatına sahipsiniz.

Ukrayna diğer ülkelere göre çok daha kolay vize alınan bir ülkedir. Bu rahatlıkla eğitiminize çok daha kolay başlayabileceksiniz. Eurostar farkıyla ülkede karşılama hizmetlerinden yararlanabilecek ülkeye ilk gittiğinizde zorluk çekmeyeceksiniz.

Ülkede günlük hayatınızda bolca Ukraynaca, Rusça ve İngilizce konuşabilecek dil sorununuzu rahatlıkla halledebileceksiniz. Ayrıca isterseniz Eurostarın sizlere sunduğu dil okulu seçeneklerinden tercih yapabileceksiniz. Rusçanız eğitim alabilecek seviyede değilse 1 yıllık hazırlık eğitimi ile hazır olacaksınız.

Mimarlık gibi geleceğin gözde mesleğine sınav engelleri ya da maddi yetersizlik sebebiyle veda etmeyin. Ukrayna’da eğitim sandığınızdan çok daha kolay. Aklınızdaki tüm soruların cevabı en yakın Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı bürolarında. Acele edin sınırlı kontenjanları kaçırmayın. Geleceğinizi güvenli ellere teslim edin.

Ülkenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!