Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Sadece yüksek dereceye sahip olmak denizcilik alanlarından mezun olduğunuzda iş bulma konusunda yeterli olmaz.

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi 1944 yılında eğitim vermeye başlamıştır. 2002 yılına gelindiğinde sağladığı başarılar nedeniyle Ukrayna Başbakanı tarafından ödüle layık görülmüş ve ulusal statü ile ödüllendirilmiştir. Aldığı ödül sonrası adı değişen eğitim kurumu bugünkü adını almış ve ismi Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi olmuştur. Ukrayna denizciliğine büyük bir katkı sunan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi tüm denizci olmak isteyen öğrencilere kapılarını açıyor. Şimdiye kadar Sovyetler Birliği ve diğer yabancı ülke donanmalarına 40 binin üzerinde uzman yetiştiren üniversite ön plana çıkan eğitim kurumlarından biri olmayı başarmıştır. Mezunlarının çeşitli ödüllere layık görüldüğü üniversite her yıl uzman çıkarmakta ve donanma alanında uzmanlaşmış kişiler yetiştirmektedir.

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi denizciliğin zorluğunu ve kritik bir meslek olduğunu gayet iyi bilmektedir. Bu sebeple öğrencilere eğitim sunarken kapsamlı bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Bilim kuralları çerçevesinde modern teknikler kullanarak uygulamalı bir eğitim uygulayan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi

Geleceğin denizcilerini yetiştirmektedir. Denizcilerin iyi bir eğitim alabilmesinin yanı sıra dil eğitimi de önemli bir yere sahiptir. Sürekli yurtdışında seferlere çıkan denizciler için dil eğitimi de verilmektedir. İngilizce eğitimi verilen Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’nde öğrenciler dillerini geliştirmekte ve seferlerde herhangi bir zorlukla karşılaşmalarının önüne geçilmektedir. Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi seyrüsefer, pilotaj, denizcilik astronomisi, uluslararası denizcilik hukuku, gemi kontrol, ekonomi, donanma ve kargo taşımacılığı teknolojisi yönetimi, ticari kanal operasyonları gibi alanlar eğitim sunulmaktadır.

Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi öğrencileri 4 yıllık bir denizcilik eğitimi aldıktan sonra 12 ay boyunca gemi stajı yapmaktadır. Bu durum öğrencilerin 4 yıl boyunca öğrendiği teorik bilgileri uygulamalı olarak gerçekleştirmesine olanak sunmaktadır. Ayrıca denizcilik mesleği zor bir meslek olması nedeniyle gemi stajı yapmak ve uygulamalı eğitim almak oldukça önemli bir yere sahiptir. Beşlik not sistemine sahip olan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’nde lisans, uzman, bilim uzmanı ve ön lisans olarak kademelendirilmektedir. Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi Ukrayna Devlet akreditasyon Kurulu tarafından ödüllendirilmiş ve IV seviyesinin alması uygun görülmüştür. Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi IMO standartlarında eğitim veren son derece başarılı denizcilik okullarından biri olma özelliği taşımaktadır. Öğrencileri için en iyi eğitim materyallerini sunan Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’nde yemekhane, kafe, çamaşırhane, kulüp, havuz ve spor kompleksi gibi öğrenciler için dizayn edilmiş sosyal etkinlik alanları da bulunmaktadır.

Denizcilik eğitimi hayali kuranlar Ukrayna’nın son derece kaliteli ve farkını ortaya koymuş Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’ni tercih ediyor. Sizlerde denizci olmak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizi ziyaret edebilir ve hemen kayıt işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Odessa Ulusal Denizcilik Akademisi’nde denizcilik eğitimi almak ve başarılı bir denizci olmak isteyen öğrenciler zaman kaybetmeden kayıt işlemleri için Eurostar eğitim Danışmanlığı’nı tercih ediyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!