Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi ; Ukrayna’da eğitim konusunda Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımız ile fikir alışverişinde ..

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi 1805 yılından bu yana eğitim faaliyetlerini devam ettirmektedir. Pedagoji alanında eğitim hizmetleri sunan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi Güney Ukrayna bölgesinin en önemli ve özel eğitim kurumlarından biridir. Avrupa Üniversiteler Birliği’ne üye olan Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi devlet tarafından şeref belgeleri ile onurlandırılmıştır. Fizik, matematik, öğretmen yetiştirme, psikoloji ve diğer alanlarla öğrenci yetiştirmeyi amaç edinmiş olan son yılların başarılı eğitim kurumlarından biri haline gelmiştir. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler kariyerlerinde önemli noktalara gelmiş ve isimlerini duyurmayı her zaman başarmıştır. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nin eğitim dili Ukraynaca ve Rusça’dır.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi hem eğitimi hem de sosyal aktiviteleriyle dikkat çeken üniversitelerden biridir. Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi kapsamında 8 adet eğitim binası, 2 adet spor salonu, kütüphane, 1 adet yayım merkezi, 1 adet modern bir şekilde hazırlanmış elektronik kütüphane, 1 adet spor kampı, öğrenci yatakhanesi ve araştırma laboratuvarları bulunmaktadır. Geniş bir alana kurulmuş olan Ukrayna Pedagoji Üniversitesi öğrencilerin rahatlıkla konaklayabilmesi ve güvenilir bir ortamda eğiti alabilmesi için geniş yurt imkanları da sunmaktadır. Ukrayna’yı tercih eden öğrencilerUkrayna Pedagoji Üniversitesi’nde pedagoji alanında eğitim almanın farkını yaşamaktadır. Hem kaliteli eğitim sunan Ukrayna Pedagoji Üniversitesi hem sağladığı sosyal etkinlik avantajlarıyla adından sıkça söz ettirmektedir.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için üniversiteye giriş şartı veya belli bir puan alma şartı aranmamaktadır. Öğrenciler Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’ne sınavsız girebilmekte ve pedagoji gibi önemli bir alanda eğitim alma fırsatına sahip olmaktadır. Hayalini kurduğunuz bölümde eğitim almanıza olanak sunan Ukrayna Pedagoji Üniversitesi sadece lise diplomanızla kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Öğrenciler kendi ülkelerinde sınav şartı ile karşı karşıya kalıyor. Bu nedenle istediği puanı alamayan öğrenciler istediği üniversitelere ve bölümlere yerleşemiyor. Böyle durumların meydana gelmesinin önüne geçen Ukrayna Pedagoji Üniversitesi öğrenciler diploma notuna veya hangi bölümden mezun olduğuna bakmaksızın öğrenci kabul etmektedir.

Ukrayna Pedagoji Üniversitesi dil avantajlarını yaşayan öğrenciler mezun olduklarında dil problemi ile karşı karşıya kalmıyor. Rusça ve İngilizce eğitim dillerinde hizmet sunan Ukrayna Pedagoji Üniversitesi başarılı bir dil eğitimi sunuyor. Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler yabancı diliyle rahatlıkla başkalarıyla iletişim kurabilmektedir. Hem sosyal hem de pedagoji alanında öğrencilerini yetiştiren Ukrayna Pedagoji Üniversitesi tüm öğrencileri kabul etmektedir. Sizlerde pedagoji üzerine eğitim almak isteyenlerdenseniz Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelmeniz yeterli. Ofislerimizde eğitim danışmanlarımız sizler için gerekli tüm evrakları hazırlamakta ve başvuruları gerçekleştirmektedir. Ukrayna Pedagoji Üniversitesi’nde kayıt yaptırmak ve eğitim almak artık hayal değil. Sizlerde hemen Eurostar’a gelin kontenjan dolmadan kaydınızı yaptırın.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!