İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi lisans eğitim belgelerinizin hazırlanması, kayıt başvuru tarihlerinin ne zaman olduğu gibi konularda bilgi edinmek için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığına başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi 1661 yılında Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisi olmakla beraber kentin geçmişten günümüze gelen en dayanıklı üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde eğitim almak için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Bunun akabinde ise sağlıklı olmanız gerekiyor. Ukraynada eğitim alabilmek için kayıt işlemlerinden en fazla iki ay önce sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda heyet raporunda aids olmadığınıza dahir bir rapora ihtiyacınız olacaktır. Bu raporun tercümesi yapılarak noter huzurunda onaylanması gerekiyor ve bunun yanı sıra kaymakamlık tarfından da onaylanması gerekmektedir.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde sizlerde başarılı bir şekilde eğitim almak için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numralı telefon hattını arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde görev almakta olan ekip arkadaşlarımıza ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Bu alanda merak ettiğiniz konuları danışma imkanına sahip olabilirsiniz. İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim alarak geleceğinizi çok daha iyi bir konuma getirme şansına sahip olacak olan yurt dışında eğitim almış bologna eğitim sistemi ile beraber çok iyi bir yabancı dile sahip biri olacaksınız.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde verilmekte olan Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olan dil eğitimi dahilidne sizde başarılı bir şekilde eğitim almak için öncelikli olarak bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak detaylı bir şekilde bilgiye sahip olmanız gerekiyor. Bu üç dilden en az bir tanesine iyi derece hakimseniz İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde tercih ettiğiniz bölümün ilgili lisans bölümüne doğrudan yerleştiriliyorsunuz ve tercih etmiş olduğunuz bölüm ile ilgili full yabancı dil ile beraber eğitim alıyorsunuz. Fakat bu üç dilden bir tane ile ilgili yeterli bilgiye sahip değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sizi bekliyor olacaktır..

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde dünyanın en gelişmiş eğitim sistemi olarak bilinmekte olan ve sürekli olarak kendini yenilemekte olan bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi ile beraber öğrenciler çalışmalarını sürdürmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde öğretmenleri sadece bir verici olarak görmek ya da öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ziyada öğretmen ve öğrenciler arasındaki diyalogların çok daha fazla güçlü olduğu bir yapıya sahip olması sağlanmaktadır.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesinde verilmekte olan bologna eğitim sistmi dahilinde yapılmakta olan çalışamlardan bahsedecek olursak öğretmenin öğrencilerine vereceği konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kedni ekip arkadaşlarını oluşturarak bu alanda başarılı bir şekilde çalışma yürütmesini gözlemlemekteyiz. Bu alanda öğrencilerin kendi ekip arkadaşları ile beraber tercih edeceği konular ile ilgili olarak gerek İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde gerek ise İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde yer alan bilgisayar laboratuvarlarında iyi bir araştırma imkanına sahip olan öğrencilerimiz bunun yanı sıra elindeki kaynakaların yetersiz görünmesi durumunda Ukrayna’da yer alan konunun uzmanı kişiler ile görüşmesi sağlanılarak öğrenci ve kurum arasında yapılacak olan bu görüşmede yapılacak olan röportajla beraber karşılıklı olarak bilgi alışverişi sağlanır.

Bu alanda öğrenciler elde ettikleri bilgileri kullanarak araştırma çalışması, projelendirme ve uygulama çalışması ve bunun akabinde ise iyi bir şekilde sunum çalışması yapmaktadır. Yılda iki kez öğretmenlerin kullanmakta olduğu kanaat notu ile beraber İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde eğitim görme imkanına sahip olabilir, tercih ettiğiniz bölümde eğitim alabilirsiniz.
Yurt dışı eğitim imkanlarından yararlanmak isterseniz ve bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir yaşam sürmek isterseniz çağdaş yaşamın getirmiş olduğu bir konumda yerinizi almakta çevrenizde saygın bir kişilik olmak ya da aranan bir doktor veya bir baş hekim olmak isterseniz öncelikli olarak kaliteli bir eğitim süreci içerisinden geçmemiz gerekmektedir. Bu eğitim süresi dahilinde yapacağınız çalışmalarda iyi bir yere gelmek için size önerebileceğimiz Ukrayna’da yer alan İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi alanında en iyi şekilde eğitim vermeyi başararak Ukrayna’da yer alan Ünviersite eğitim kurumları arasında en başarılı ikinci üniversite olarak bilinmektedir. İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim yalnızca tıp eğitimi üzerine olduğunu belirtmemiz gerekir.

İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak bütün dünyanın yaygın bir şekilde bu eğitim sisteminden yana alt yapı çalışmalarını hazırlamaya çalışması gerek bu eğitim sistemini uygulamaya çalışması çabalarına kişleri itmektedir. Bu eğitim sistemi çerçevesi altında öğrenciyi bilgiyi hazır bir şekilde almakta olan pasif bir alıcı olarak görmek ve aynı zamanda öğretmeni de bilgiyi hazır bir şekilde öğrencilere vermekte olan bir verici olarak görmekten ziyade öğretmen ve öğrenci arasında geçmekte olan diyalogu çok daha güçlü bir yapıya sokacak şekilde öğrencilerin çok daha iyi bir öğrenme imkanı sunacak şekilde teknik bilgi ve donanıma sahip olmasını öncelikli olarak hedeflemektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde yapılan çalışmalara şölye bir göz atacak olursak ;

Bologna eğitim sisteminde öğretim görevlisi olan öğretmenin yapacağı araştırma çalışmaları dahilinde öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde bir yol izlemesi durumu söz konusudur. Bu eğitim sisteminde öğretmenin öğrencilere sunmuş olduğu konulardan birinin öğrenciler tarafından seçilerek bu konu ile ilgili olarak yapılacak olan araştırma çalışmaları dahilinde iyi bir çalışma sürdürmesi sağlanmaktadır.

Bu çalışmalar ile beraber öğrencilerin kendi ekip arkdaşları ile beraber yapacakları araştımaların gerek Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça üst seviyede yer alan bilgisayar laboratuvarlarında gerek ise İvan Franko Lviv Ulusal Üniversitesi dahilinde yer almakta olan araştırma kütüphanelerinde konu ile ilgili olarak yapacakları araştırmanın gerek yazılı dökümümanlar halinde toplanması gerek ise öğrencilerin bu alanda yapacakları araştırmalarda görsel dökümanlar halinde bilginin toplanabilir olması ya da bunların yanı sıra öğrencilerin çeşitli kaynaklardan yapacakları araştırmalarda röpörtajlar ile beraber elde edecekleri bilgiler dahilinde bir sonraki aşama olan uygulama çalışmasına geçiş süreci sağlanacaktır.

Bu süreçte öncelikle gerekiyorsa malzemelerin teminatı yapılmaktadır ve malzemelerin teminatı sağlandıktan sonra gerekli çalışmalar projelendirme ve uygulama yönünden yapılması sağlanmaktadır.Üniversitemiz dahilinde bu çalışmaların akabinde ise elde edilen dökümanlar taslak halinde iken bir araya getirilip toparlanarak iyi bir sunum haline geitirilmesi sağlanmaktadır. Bu işlemler esnasında yapılacak çalışmalar dahilinde öğrencilerimiz en iyi şekilde sunumlarını hazırlayarak bir çok kişinin önünde yapmış oldukları bu çalışmaları sergileme imkanı bulmaktadır. Öğretim görevlisi olan öğretmenlerimiz ise bu alanda öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmaları değerlendirerek yılda iki kez kullandıkları kanaat notu ile beraber etcs adı verilmekte olan sistem dahilinde öğrencilerimizin bir üst sınafa geçmelerini sağlamaktadır. Bu eğitim sistemi dahilinde size iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken ;

Euro Star Yurt dışı Egitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. Alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlere en iyi şekilde yardımcı olacağız. Bu alanda bize bu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!