Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Dünyanın her yerinde en geçerli mesleklerden biri olan ve aynı zamanda insanların yoğun bir şekilde ilgi gösterdikleri bankacılık özellikle doğru bir ...

Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi

Dünyanın her yerinde en geçerli mesleklerden biri olan ve aynı zamanda insanların yoğun bir şekilde ilgi gösterdikleri bankacılık özellikle doğru bir eğitim ile insanlara çok saygın bir hayatın kapılarını açabilmektedir. Bu sebeple üniversitelerin bu bölümleri her zaman için çok ciddi bir şekilde ilgi çekmekte ve sürekli olarak insanlar bu bölümler hakkında ciddi araştırmalar yapmaktadırlar. Bizler de Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak öğrencilerin bankacılık bölümü yurtdışında okumak istediklerin de hangi üniversiteyi seçmeleri gerektiği hakkında kendilerine gerekli bilgileri veriyor ve kısa zaman içinde kayıt işlemlerini tamamlamalarını sağlıyoruz. Son derece önemli ve geçerli bir bölüm olan bankacılık özellikle Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesinde çok daha başarılı bir şekilde okunabilmektedir.

Dünya standartlarında verilmekte olan eğitimler öğrencilerin kısa zaman içinde eğitim hayatlarına ilk adımlarını atabilmelerini sağlarken aynı zamanda uygulamalı eğitimler ile tüm bilgileri tam olarak alabilmelerine de yardımcı olabilmektedir. Son derece başarılı ve saygın bir üniversite olarak insanların ilgilerini çekmekte olan bu başarılı üniversite tüm bölümleri ile olduğu gibi aynı zamanda bankacılık bölümü ile de insanların ilgilerini çekmektedir. Ülkemizde oldukça yüksek puanlara sahip olan bu bölümü yurtdışında en önemli üniversitelerden birinde okumak her zaman için öğrenciler için ilgi çekici bir fikir olabilmektedir. Bu sebeple Türk öğrenciler bizlerden alacakları bilgiler ile en doğru adımları atabilmektedir.

Her sene dünyanın birçok yerinden gelen öğrenciler ile sürekli olarak büyümekte olan bu başarılı üniversite özellikle insanların beklentilerini bilmekte ve bu sebeple tüm bölümlerde son derece kaliteli eğitimler vermektedir. Bankacılık bölümü de bu üniversitenin en önemli bölümlerinden biri olup insanların bu ülkeyi seçmeleri için birçok geçerli sebep vardır. Bunların başında ise genellikle sınavsız kayıt sistemi, taban puansız bölüm seçilebilmesi, farklı dillerde eğitim alabilme avantajı veya eğitim ücretlerinin ülkemizden çok daha düşük olmasıdır. Alınacak olan eğitimlerde insanların dünya genelinde geçerliliği olan en son bankacılık sistemleri hakkında tam olarak bilgi sahibi olmaları amaçlanmaktadır.

Bankacılık Bölümü İçin En Doğru Seçim

Aynı zamanda okulun verdiği mavi diploma ile insanların dünyanın birçok ülkesinde mesleklerini gönül rahatlığı içinde yapabilmeleri de Türk öğrenciler için en önemli seçimlerin başında Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi Bankacılık Bölümünü koymaktadır. Kısa süre kayıt döneminde mutlaka gerekli evrakları temin edip en kısa zaman içinde kayıt işlemlerini yapmaları gereken öğrencler aynı zamanda bizlerden alacakları yardımlar ile konaklama, ulaşım veya diğer işlemler hakkında da gerekli adımları atabilmektedirler. Uzun zamandan bu yana bu alanda hizmet vermekte olan firmamız aynı zamanda insanların tüm işlemlerini kısa zaman içinde tamamlayabilmeleri için kendilerine yardımcı olabilmektedir. Harkov üniversitesine kayıt olmak isteyen kişiler özellikle bu şehirde kalacakları yerlerin bulunması veya okullarda yapılacak olan kayıt işlemleri hakkında gerekli tüm konularda bizlerden yardım alabilmektedirler.

Eğitim kalitesi ile sadece Ukrayna’nın değil aynı zamanda dünyanın da en önemli üniversitelerinden biri olarak gösterilmiş olan Harkov Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi birçok ülkeden gelen kişiler gibi aynı zamanda ülkemizden gelen öğrenciler içinde mükemmel bir seçim olarak gösterilmektedir. Amaçları en kaliteli mesleki eğitimi almak ve bankacılık hakkında gerekli tüm eğitimleri alabilmek olan öğrenciler bizlerden alacakları bilgiler ile en kısa zaman içinde en doğru kararları verebilmektedirler. Bu sebeple bu konuda zorluk yaşayan kişileri her zaman için firmamıza bekliyor ve kendilerinin yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz.

2 YILLIK ADALET MESLEK YÜKSEK OKULU MEZUNLARI AKTS İLE 3.SINIFTAN EĞİTİME DEVAM EDEBİLMEKTEDİRLER

Hukuk Fakultesi 2000$
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları 2000$
İş Yönetimi ve sigortacılık 2000$
Bankacılık 2000$

Hukuk Fakültesi’ne Dikey Geçiş İmkanından Kimler Faydalanabilir ?

  1. Adalet Meslek Yüksek Okulu
  2. Kamu Yönetimi
  3. Polis Meslek Yüksek Okulu
  4. Polis Akademisi

Bu Bölümlerden Mezunlar Eurostar’ın Anlaşmalı Üniversiteleri’nde Ukrayna’da Hukuk Fakültesinde Akts İle Geçiş Yapabilirler.

 

 

 

 

 

 

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!