Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov Ekonomi Üniversitesi, Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde başarılı bir lisans eğitimi sürecine tabii tutulmak isterseniz öncelikli ...

Harkov Ekonomi Üniversitesi

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde başarılı bir lisans eğitimi sürecine tabii tutulmak isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yürütülecek olan çalışamlarda gerek siz gerek ise Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan eğitim görevlilerine büyük görev düşmektedir. Yurt dışında eğitim almak için öncelikli olarak temel anlamda bir yabancı dile ihtiyacınız olacaktır. Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde İngilizce, Rusça ya da Ukraynaca eğitim verilmektedir. Bu alanda yazmış olduğumuz üç dilden en az bir tanesi ile ilgili detaylı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır.

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için şu belgelere ihtiyacınız olacak;

 • Lise diploması ve transkipti
 • Sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşundan Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için öncelikle bir sağlık raporu almış olmalısınız.
 • Aids olmadığınızı gösteren heyet onayında bir rapor almalısınız. Ayrıca almış olduğunuz bu raporun tercümesinin yapılması gerekiyor ve bunun yanı sıra noter huzurunda onaylatılığ bir de kaymakamlık tarafından onaylatılması gerekiyor.
 • Nüfus cüzdanı
 • 10 adet vesikalık fotoğraf
 • Pasaport fotokopisi
 • Başvuru dilekçesi

Bu belgeler ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinden konu ile ilgili gerekli çalışmaların talebinde bulunabilirsiniz. Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrümeleri ile beraber sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti sağlamaktadır. Bu alanda yapılmakta olan çalışmalardan Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölüm için kayıt işlemlerinde yapılan başvurularında hiç bir olumsuz sonuç ile karşılaşmadan tam başarı elde eden ekibimiz aynı zamanda Ukraynada eğitim için gerekli olan Ukrayna vizesi işlemlerinde de hiç bir şekilde olumsuz sonuçlar ile karşılaşmamıştır. Harkov Ekonomi Üniversitesi 8 fakülte 34 anabilim dalı ile yüksek öğretimde Ukrayna’nın en gelişmiş üniversitelerinden biri olarak bilinmektedir. Öğretim faaliyetini gerçekleştirmek için gerekli tüm donanıma sahiptir. Laboratuarlar, bilgisayar sınıfları, kütüphaneleri, spor kompleksleri ile tam bir eğitim yuvası haline gelmiştir. Ekonomistlerin derin bilgi ve deneyimlerinden sık sık yararlanan, ülkenin endüstriyel işletme ve kuruluşlarının politikalarını göz önünde bulunduran ve modern teknoloji bilgilerini kullanana eğitim sistemi ile yüksek ekonomistler yetiştirmeyi amaçlamaktadırlar.

Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler dahilinde sizlerde iyi bir ekonomist olabilirsiniz.

 • Harkov Ekonomi Üniversitesi bünyesinde şu bölümleri bulundurmaktadır.
 • Ekonomi ve Hukuk Bölümü
 • Ekonomi ve Bilişim Bölümü
 • Pazarlama ve Yönetim Bölümü
 • Uluslar arası Ekonomik ilişkiler Bölümü
 • Muhasebe Yönetimi ve Denetim Bölümü
 • Finans Bölümü
 • Ekonomi ve İşletme Yönetimi Bölümü
 • Yönetim ve idarecilik Bölümü
 • Bilgisayar bilimi Bölümü
 • Basım ve Yayıncılık Bölümü
 • Turizm Bölümü
 • Turizm Yönetimi Bölümü

Dilerseniz bu bölümlerin birinde iyi bir lisans eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu aşamada 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber en iyi şekilde hizmet vermekte olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinden konu ile ilgili gerekli detaylara ulaşabilirsiniz. Bu alanda yapılan çalışmalarda kaliteli bir şekilde eğitim göreceksiniz ve alacağınız eğitim Avrupa’da uygulanmakta olan eğitim müfredatına uygun bir şekilde olduğundan dolayı çalışmalarınız sonucunda Harkov Ekonomi Üniversitesi dahilinde bir lisans eğitiminin sonunda kaliteli bir şekilde bilgi sahibi olmuş olacaksınız. Bu sürecin ardından dilerseniz kendi iş yerinizi açabilir dilerseniz bir başka iş veren ile beraber çalışma imkanına sahip olabilirsiniz.

Harkov Ekonomi Üniversitesi Eğitim

Harkov Ekonomi Üniversitesinde 8 Fakülte 34 ana bilim dalı bulunmaktadır. Yükseköğretim de Ukraynada Önemli Üniversitelerdendir. Öğretim adına her türkü araştırma, laboratuarları, bilgisayar merkezileri, kütüphane bilimi, yayıncılık, Spor kompleksleri bulunmaktadır. Ekonomistlerin önemli deneyim ve yöneticiler için teknoloji ve ülkenin endüstriyel işletmeler ve kuruluşların politikaları üzerinde etkili öğretim olması ve modern bilgi teknolojileri ile ekonomistler yetişmektedir. Harkov Ekonomi Üniversitesinde YÖK denkliği bulunuyor.

Harkov Ekonomi Üniversitesinde Eğitim müfredatı Bologna sistemi ECTS Kredi transfer sistemiolarak yürütülüyor. Avrupa Üniversiteleri Birliği Üyesi ve Uluslar arası Projelere Katılım sağlamaktadır. Yunanistan, Polonya, Türkiye, Çin, Vietnam, Fransa ülkelerinde ortak çalışmalar sergilemektedir. Seçmeli ders İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Arapça, Lehçe dersleri verilmektedir.

Ekonomi Üniversitesi / Ukrayna Eğitim Merkezi EuroStarGüvencesinde Eğitim
Açıklama: Ukrayna Eğitim Merkezi tarafından kayıt kabulleri yapılan öğrenciler eğitimlerine EuroStargüvencesinde yerleşme imkanı buluyor. Kayıt-kabul- tercüme- noter- apostil- vize- karşılama- yerleştirme- oturumda yardımcı olma Harkov üniversitelerine yerleştiriyoruz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi -Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!