Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık

İş hayatına atılmak için eczacılık alanında eğitim görmek isteyen öğrencilere Ukrayna üniversiteleri kucak açmaya devam ediyor.

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık

Yurtdışında okumak sandığınızdan çok daha kolay! Yurtdışın eğitimi sizlere Avrupa standartlarının yanı sıra sınırsız bir yabancı dil seçeneği sunuyor. Özellikle Ukrayna Üniversiteleri ekonomik harç ücretleri ile son yılların gözde yurtdışı eğitim ülkelerinin başında geliyor.

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümünde sınavsız okuyabileceğinizi biliyor muydunuz? Yanlış duymadınız. Ukrayna’da hayalinizdeki bölüme sınavsız bir şekilde girme imkânına sahipsiniz. Sadece lise diplomanızla başvurabileceğiniz üniversitede Avrupa standartlarında bir eğitim görebileceksiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümü Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi tüm şehirlerde mevcuttur. Tıp üniversitesi veya Sağlık Bilimleri adındaki bu eğitim kurumlarında Rusça dilinde eğitim verilmektedir. Eğer Rusça diline yeterince hâkim değilseniz 1 yıllık hazırlık eğitimi ile bu açığınız kapatabileceksiniz.

Ukrayna Üniversiteleri yurtdışı eğitiminde diğer ülkelere kıyasla oldukça düşük ücretlerle mümkün olabilmektedir. Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümü yıllık harç ücretleri 2500 dolar ile 6000 dolar arasında değişmektedir. Eczacılık bölümü için gayet uygun olan bu ücretlerle sınavsız bir şekilde hayalinizdeki mesleğe kavuşabileceksiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Eczacılık bölümünde okumak ile ilgili tüm detaylı bilgileri Eurostar yurt dışı eğitim danışmanlığı şubelerinden öğrenebilirsiniz. Eurostar’ın uzman ve profesyonel kadrosu ile ülke ile ilgili kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Ülkede eğitim görürken kalabileceğiniz yurt veya evler hakkındaki detaylı bilgiyi yine Eurostar farkıyla öğrenebilirsiniz. Dilerseniz ülkeye ilk gittiğinizde zorluk çekmemek için Eurostar’ın karşılama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Vize Almak Zor mu?

Ukrayna diğer ülkelere göre daha kolay vize alınan bir ülkedir dolayısıyla öğrencilik hayatınıza çok daha kısa bir sürede başlayabileceksiniz. Ukrayna’da günlük yaşam şartları da oldukça uygundur. Dilerseniz öğrenciyken kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli burslarından yararlanabilirsiniz. Ukrayna’nın aktif sosyal hayatı ile eğitiminizden kalan vakitlerinizde oldukça keyifli vakit geçirebileceksiniz.

Eczacılık oldukça detaylı kaliteli bir eğitim gerektiren meslektir. Sizler de hedefinizdeki bu mesleği layıkıyla yerine getirebilmek için iyi bir eğitim almak istiyorsanız Eurostar şubelerine gelin. Ukrayna’da Avrupa standartlarında bir eğitimi alanında uzman akademik kadro ile alacaksınız. Ezberci bir eğitim sistemi yerine meslek eğitim görerek geleneğin başarılı eczacıları arasına girebileceksiniz üstelik mezun olduğunuzda Avrupa’da 1. Sınıf kalite kabul edilen Europass mavi diplomaya sahip olacaksınız. Türkiye’de de geçerliliği olan bu diploma ile rahatlıkla eczanenizi açma ruhsatını alabileceksiniz.

Avrupa standartlarında kaliteli bir eczacılık eğitimi için acele edin. Sınırlı kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırın. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı farkıyla hayallerinizdeki mesleğe sınavsız girebilme imkânına sahip olun.

Ülkenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!