Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne

Bütçe dostu fiyatlarla Ukrayna’da eğitim almak isteyen öğrencilere birçok eğitim fırsatı sunuluyor.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne

Edirneli gençlerimiz, sözümüz sizlere. Ukrayna Üniversiteleri hakkında tüm merak ettiklerinizi yanıtlıyoruz. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Edirne Şubemiz sizleri bekliyor. 1993 yılından bu yana gençlere yurtdışı kapılarını açan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmamız, yine en muhteşem üniversite seçeneği ile sizlerle.

Son yılların en avantajlı, en gözde yurtdışı eğitim seçeneği Ukrayna’da üniversite eğitimi almaktır. Ukrayna, hem Avrupa Birliği’ne yakın, o standartlarda gelişen bir ülkedir, hem de eski SSCB’nin köklü eğitim ve medeniyet altyapısının özelliklerini korumaktadır. Avrupa Ülkeleri ile yarışan kalitede üniversiteleri ile göz doldurmaktadır. Coğrafi olarak ülkemize çok yakındır. Uçakla birkaç saat içinde ulaşım sağlanır. Hava yolu şirketleri de sıkça sefer düzenlemektedir.

Tüm bunları anlatmamızın nedeni, Ukrayna Üniversiteleri’nde mükemmel bir eğitim alma fırsatından haberdar olmanız. Ülkenin Lviv, Harlov, Odessa gibi güzel ve tarihi aynı zamanda çok da medeni şehirlerinde öğrencilik yıllarınızı geçirebilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri’nin şüphesiz ki en önemli özelliği sınavsız kabuldür. Evet yanlış okumanız, üniversitelerde Türk öğrenciler için sınav şartı bulunmamaktadır. Ne ülkemizdeki gibi genel bir sınav, ne giriş sınavı ne de puan şartı aranmamaktadır.

Diplomanızla, uygun harç ödemeleri ile hayallerinizdeki mesleğin eğitimini alabilirsiniz. Herşeyden önce medeni şehirlerde yaşayacaksınız. Tertemiz, tarihi güzelliklerle dolu yaşam alanlarında, kibar ve güzel insanlarla olacaksınız. Ukrayna Halkı arasında Kırım Türklerinin sayısı fazladır. Yani sevgili gençlerimiz, Türklerle ve Türkleri yakından tanıyan, seven bir toplumda üniversite yıllarınız geçecek.

Ukrayna Üniversiteleri Diplomaları Avrupa Birliği Tarafından da Tanınıyor:

Üniversiteden mezun olduğunuzda alacağınız diploma ile sadece ülkemizde değil, Avrupa Ülkelerinde de kariyer yapabilirsiniz. Nasıl mı? Europass mavi diploma tüm AB ülkelerinde tanınmaktadır. Bu diploma ülkemizde de YÖK tarafından tanınmaktadır, hemen ekleyelim.

Lisans eğitiminizin sonrasında, gerekli şartları yerine getiren öğrenciler, yüksek lisans ve doktora eğitimlerine de üniversitelerde devam edebilirler. Avrupa’da son yıllarda değil, çok uzun yıllardır yer etmiş üniversitelerde öğrenci olma ayrıcalığını taşıyacaksınız.

Gelelim üniversitelerin kampus yapılarına. Geniş alanlara yayılan, çoğu tarihi olan binalarda eğitimlerinizi alacaksınız. Avrupa’da tanınan ve başarılı eğitmen kadrosundan derslerinizi alma şansını yakalayacaksınız. Sadece ders noktasında değil, sosyal etkinlikler, spor, kültürel aktiviteler noktasında da zaman geçirebilirsiniz. Kültür kulüpleri, öğrenci derneklerinde başka arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

Gençlerimiz, unutmayın ki ülkemizin her bölgesinde şubelerimiz var. Ukrayna eğitim danışmanlığı Edirne şubemiz de her zaman sizinle. Hem internet sitemiz, hem çağrı merkezimiz, hem de Ukrayna eğitim danışmanlığı Edirne şubemizden en güncel yardımları alabilirsiniz.

Ülkenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!