Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi En üst seviyede. Yurt dışında eğitim almanızı sağlayacak olan Lugansk Devlet Tıp Üniversitesinde hayalle....

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi 1956 yılında Ukrayna’nın Lugansk kentinde kurulmuş bir üniversite olarak bilinmektedir. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahailinde verilmekte olan tıp eğitimlerinde Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dilden birini öğrencilerin kendi tercihleri doğrultusunda bir eğitim verilmektedir. Bu eğitim ile beraber öğrenciler eğer yazmış olduğumuz bu üç dil ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahip ise doğrudan tercih ettikleri bölüm dahilinde Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi bünyesin lisans eğitimi sürecine geçmeleri mümkündür.

Fakat Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilidne verilmekte olan bu üç dil ile ilgili olarak yeterli bir bilgiye sahip değil ise öncelikli olarak bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi sürecine tabii tutulmaktadır. Bu alanda verilmekte olan eğitim ile beraber öğrencilerimiz kaliteli bir şekilde eğitim görmektedir. Dolayısı ile Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde bütün dünyada uygulanmakta olan bir eğitim sistemi olan bologna eğitim sistemi yıllardan beri köklü bir şekilde uygulanıyor.

Bologna eğitim sürecinden bahsedecek olursak bu sistem doğrultusunda öğretmeni sadecede bir verici olarak görmek ya da öğrenciyi sadce pasif bir alıcı olarak görmekten ziyade öğretmeni konulara hakim bir şekilde öğrencileri de öğretmenin vermiş olduğu konu başlıklarından birini tercih ederek kendi ekip arkadaşlarını oluşturup bu alanda çalışamlarını yürütecek bir kişilik olarak çalışmasını sağlaması temel prensip olarak gözlenmektedir. Bu alanda öğrencilerin kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürebiliyor olmasından dolayı öğrencilerin başarılı bir eğitim hayatı sürmesi gözlemlenmeketdir.

Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi

üniversite dahilindeki bu eğitimler ile beraber kaliteli bir şekilde sürdürülmekte olan çalışmalarda başarılı bir şekilde lisans eğitimlerini sonuçlandırmaları sağlanıyor.

Bologna eğitim sistemi dahilinde öğrencilerin konuları aktif bir şekilde araştırmalar yaparak öğrenmeleri sağlanılmaktadır. Bu sistem dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim verilmektedir. Öğrenciler öğretmenin sunmuş olduğu konu başlıklarından birini tercih ettikten sonra kendi ekip arkadaşlarını oluşturarak dilerse Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanesinden gerekli konuların araştırmasını sağlayabilmektedir. Ya da Lugansk Devlet Tıp Üniversitesi dahilinde bulunan teknolojik donanım bakımından gelişmiş bir sisteme sahip bilgisayar laboratuvarlarında gerekli araştırmaları sağlayabilmektedir.

Bu alanda verilmekte olan eğitimler yılda iki kez öğretim görevlisi olan öğretmenler tarafından kullanılan kanaat notu ile beraber ects kredi sistemi adı verilen kredi sistemi dahilinde sürdürülmektedir. Bu alanda yapılan çalışmalar ile beraber öğrencilerimiz iyi bir şekilde değerlendirilmektedir. Bu alanda başarılı bir şekilde değerlendirmesi yapılan öğrenciler için eğitim gördükleri lisans seviyesinde bir üst sınıfa geçişleri için karar verilmektedir.

Sizde bologna eğitim sistemi dahilinde bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Bunun akabinde 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ile irtibata geçerek konu ile ilgili olarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber kalitlei bir hizmet anlayışı ile beraber gerek Ukrayna‘da eğitim işlemleri için gerekli olan vize işlemlerinde gerek ise Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümler ile ilgili olarak yapmış olduğu kayıt işlemlerinde her hangi bir olumsuz sonuçlar ile karşılaşmadan alanında lider hizmet anlayışına sahip ekip arkadaşlarımız ile görüşebilir ve üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek kalmadan, üniversite sınavına girmenize gerek kalmadan Lugansk Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir bölüm tercihi yaparak istediğiniz alanda uzmanlaşabilirsiniz.

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!