Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

YKS'yi kazanamadığınız için hayallerinizi ertelemeyin. Kiev Politeknik üniversitesi nde sınavsız eğitim ve denklik avantajlarıyla mümkün.

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi

Kiev Politeknik(Teknik) Üniversitesi 1898 yılında kurulan ve uzun yıllardan beri hizmet sunan eğitim merkezlerinden biridir. Politeknik (Teknik) Üniversitesi bünyesinde 15 eğitim ve araştırma enstitüsü yer almaktadır. Politeknik (Teknik) Üniversitesi son derece kapsamlı bir eğitim kurumu olup uzun yıllardan beri üniversite eğitimi üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. Politeknik (Teknik) Üniversitesi’nde 42.000 öğrenci eğitim görmektedir. Kiev Politeknik (Teknik)  Üniversitesi öğrenci alımı yaparken hiçbir şekilde üniversite sınav puan şartı aramamaktadır. Bu durum öğrenciler için büyük kolaylık sağlamakta her öğrenci istediği üniversite ve bölümlerde eğitim alma olanağına sahip olmaktadır. Lise veya meslek lisesi diplomasını getiren herkes Politeknik (Teknik) Üniversitesi’ne kayıt yaptırma imkanına sahiptir. Lise diplomasında yer alan not ortalaması Politeknik (Teknik)  Üniversitesi için önem arz etmemekte herkes Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’ne kayıt yaptırma şansına sahip olmaktadır.

Eğitim Dili

Dil
İngilizce Ukraynaca

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi Rusça ve İngilizce dilinde eğitim vermektedir. Politeknik (Teknik) Üniversitesi’nde uçak mühendisliği eğitimi almayı düşünen öğrenciler İngilizce ve Rusça eğitim almaktadır. Politeknik (Teknik) Üniversitesi birçok uluslararası firma ile işbirliği içerisinde olup eğitim seviyesini ve şartlarını geliştirebilmek için yoğun bir çalışma içerisine girmektedir. Öğrencilere sunduğu avantajlar nedeniyle ön plana çıkan üniversite Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yer almasından dolayı öğrenciler tarafından daha çok tercih edildiği görülmektedir. Kiev pek çok eğitim merkezine ev sahipliği yapan son derece gelişmiş ve güzel kentlerden biridir. Kiev gibi bir eğitim şehrinde üniversite eğitimi almanın ayrıcalığını yaşamak isteyen öğrenciler Kiev Politeknik Üniversitesi’ni tercih ediyor.

Kiev Politeknik Üniversitesi fiyatları öğrenciler tarafından en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Politeknik (Teknik)Üniversitesi tercih edilen bölümün Rusça ve İngilizce dillerinde eğitim verme durumuna göre değişiklik göstermektedir. Politeknik (Teknik) Üniversitesi bölümleri fiyatları genel olarak aynı olup uygun fiyatlarla eğitim sunmanın ayrıcalığını öğrencilere yaşatmaktadır. Kiev Politeknik(Teknik) Üniversitesi öğrencilere yurtta konaklama avantajı da sunmaktadır. Yurtlar öğrencilere uygun fiyatlarla sunulmakta ve herkes özgürce konaklayabilmenin tadını çıkarmaktadır. Politeknik (Teknik)Üniversitesi hem sosyal aktivitelerin çok olması hem de yaşam maliyetlerinin uygun olması nedeniyle çok tercih edilmekte ve herkesin özgürce üniversite eğitimi almasına olanak sunmaktadır.

Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler zaman kaybetmeden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret ediyor. Ofislerde çalışan eğitim danışmanları Politeknik (Teknik) Üniversitesi’ne kayıt yaptırma k isteyen öğrencileri doğru bir şekilde yönlendiriyor ve kayıt işlemlerini gerçekleştiriyor. Politeknik (Teknik) Üniversitesi’ni tercih edecek olan öğrenciler Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanları sizin hep yanınızda. Kayıt işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleştirildikten sonra eğitim danışmanlarımızla yolunuz ayrılmıyor. Ukrayna’da karşılaştığınız tüm sorunlar için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımız sizlere destek oluyor ve sizleri düşünmeye devam ediyor. Kiev Politeknik (Teknik) Üniversitesi’nin farkını yaşamak isteyen öğrenciler hemen kayıt yaptırma başlıyor.

Sizde kaliteli bir eğitim sürecinde iyi bir şekilde eğitim almak isterseniz yapmanız gereken şey 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşmak olacaktır.

#yurtdışındaeğitim #ukraynadaeğitim #kievpolitekniküniversitesi

Politeknik Üniversitesi mühendislik alanında verdiği kaliteli eğitimle Avrupa üniversiteleri arasında sözü geçen yükseköğretim kurumlarından biridir. Yazılım, biyomedikal, fizik, elektrik mühendisliği gibi bölümlerin yanında bilgisayar mühendisliği de vardır. Bu bölümlerin diplomaları YÖK tarafından tanınmaktadır ve denkliği sağlanabilmektedir.

Ukrayna üniversitelerinin 90 tanesi YÖK tarafından tanınmaktadır. Bu tanınan üniversiteler arasında Kiev Politeknik Üniversitesi de vardır. Bu tanınırlık sayesinde diplomaların YÖK denkliği sağlanabilmektedir. Ayrıca üniversitenin verdiği Mavi Diploma Eki Avrupa ülkelerinde de geçerlidir.

Tercih Sebepleri

Kiev Politeknik ÜniversitesiKiev Teknik Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!