Ukraynada Eğitim Gemi Kaptanlığı

Ukraynada eğitim gemi kamptanlığı eğitimini en iyi eğitim kurumunda sınavsız alarak kaderinizi değiştirmeniz mümkün olacaktır.

Ukraynada Eğitim Gemi Kaptanlığı

Gemi kaptanlığı gibi rüya gibi mesleği sadece lise diplomanızla okuyabileceğinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız size güzel bir haberimiz var. Ukrayna’da eğitim gemi kaptanlığı okuma imkânını sizlere sınavsız bir şekilde sunuyor.

Ukrayna’da eğitim denilince gözünüz korkmasın sandığınızdan çok daha düşük bir bütçe ile hayallerinizdeki mesleğe kavuşma imkânı sunuyoruz. Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden biri olan Odessa şehrindeki dünyaca ünlü Odessa denizcilik akademisinde gemi kaptanlığı okuyabilişiniz. Sade lise diplomanızlar başvurabileceğiniz akademide okuma ayrıcalığını tadan şanslı öğrencilerden olmaya hazır olun.

Gemi Kaptanlığı Eğitim Standartları

Ukrayna’da eğitim gemi kaptanlığı bölümü 1 yıl hazırlık 4 yıl lisans eğitimi şeklinde olup toplam 5 yıl sürmektedir. Eğitim dili Rusçadır. Rusça dil seviyeniz eğitimini için yeterli olmayacağı düşüncesindeyseniz 1 yıllık hazırlık sınıfında bunu telafi edebilirsiniz. Dilerseniz Eurostarın sizlere sunmuş olduğu dil okullarından birine giderek dil sorununuzu rahatlıkla çözebileceksiniz.

Mavi bayrak ülkesi olan Ukrayna’da gemi kaptanlığı okumak bir ayrıcalıktır. Ukrayna devlet akreditasyon kurulunca Odessa denizcilik akademisine seviye IV ödülü verilmiştir. Bu ödül, bu alandaki en yüksek seviye ödülüdür. Akademi 2000 yılında uluslararası denizcilik üniversiteleri birliğine üye olmuştur. ISO 9001-2000 standartlarında bu üniversitede okumak size tüm dünyadaki iş kapılarını açacaktır.

Ukrayna’da eğitim gemi kaptanlığı okumak için tek yapmanız gereken yurtdışı eğitimde alanında en iyi kuruluş Eurostar bürolarına gelmek olacaktır. Eurostar farkıyla Ukrayna’da eğitim gemi kaptanlığı bölümüne kayıt yaptırarak IMO standartlarında bir eğitim alma imkânına sahip olun.

Ukrayna’da eğitim görürken yabancı dil konusunda da kendinizi rahatlıkla geliştirebileceksiniz. Günlük hayatta kullanılan Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dillerini rahatlıkla öğrenecek mesleğinize 3 yabancı dille başlayabileceksiniz.

Gemi kaptanlığı bölümü teknik detay içeren kaliteli bir eğitim sistemin gerektirir. İşte siz bu mesleği dünyaca kalitesi kabul edilmiş bir akademide okuma fırsatına sahipsiniz. 5’lik not sistemi üzerinden eğitim yapılan akademide hayallerinizdeki gemi kaptanlığı diplomasına sahip olabileceksiniz. Gemide 12 aylık staj yapma fırsatını yakaladıktan sonra tüm dünyadaki deniz seyrüseferi için gerekli belgeleri tamamlamış olacaksınız.

Üniversite harç miktarlarının ve günlük yaşam ücretlerinin oldukça makul düzeylerde olduğu Ukrayna’da okumak için acele edin. Sosyal hayatının gelişmişliği ile eğitiminizden kalan vakitlerde keyifli bir öğrencilik geçireceğiniz ülkede öğrenci olmanın keyfini çıkarın. Ukrayna’da okumak için diğer ülkelere kıyasla çok daha kolay vize alabilirsiniz.

Hayallerinizdeki gemi kaptanlığı için Eurostar şubelerine gelin. Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını uzman kadrolar aracılığıyla bulun. Hiçbir sınav şartına tabi olmadan geleceğin kaptanları arasına adınızı yazdırın.

Ülkenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!