Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi ile Geleceğin için başarılı adımlar atmak istiyorsan, d.a.n.u tercih edebilirsin.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

Son derece yeni bir üniversite olmasına rağmen kısa sürede tanınan ve pek çok öğrenci tarafından rağbet gören Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi yönetim ve ekonomik üzerine eğitim vermektedir. 2010 yılına kadar Ekonomi ve Hukuk Üniversitesi, Dnipropetrovs’k olarak bilinen Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi 16 lisans programı ve 18 yüksek lisans programı ile öğrencilerine hizmet sunmaktadır.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi

uluslararası kuruluşlar tarafından akredite edilmiş ve sertifikalandırılmış bir eğitim kurumudur. Son derece gelişmiş bir üniversite olan Dnepropetrovsk Alfred Üniversitesi 1993 yılında kurulmuştur. Çalışma portföyü oldukça geniş olan Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi ekonomik ve yönetim alanlarında son derece başarılı bir eğitim hizmeti sunmaktadır.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi öğrencilere kaliteli bir eğlencenin yanı sıra renkli bir sosyal hayatta sunmaktadır. Kültür ve eğlence etkinliklerinin sık sık gerçekleştirildiği Dnepropetrovsk Alfred Üniversitesi’nde öğrenciler zamanın nasıl geçtiğini unutmaktadır. Öğrencileri renkli bir hayatın içerisine sokan Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi hem eğitim kalitesi hem de sosyal aktiviteleriyle öğrencileri kendisine çekmektedir. Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi Bolonya sürecini benimsemiş bir üniversitesidir. Avrupa üniversiteleri ile uyumlu dereceler elde etme imkanı sunan Dnepropetrovsk Alfred Üniversitesi yüksek kaliteli akademik dersleri seçebilme imkanı sunması nedeniyle oldukça önemli bir yere sahiptir. Yabancı dil eğitimi sunan Dnepropetrovsk Alfred Üniversitesi bütün öğrencilere kapılarını aralamaktadır.

Dnepropetrovsk Alfred Nobel Üniversitesi öğrencilere sadece eğitim vermekle kalmıyor onları her alanda düşünmeye devam ediyor. Dnepropetrovsk Alfred Üniversitesi bünyesinde yer alan yurtlarda öğrencilere uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunuluyor. 200-300 dolar arasında değişen yurt ücretleri sayesinde öğrenciler güvenilir bir şekilde yurtlarda konaklama imkanına sahip oluyor. Dnepropetrovsk Alfred N Üniversitesi’nin eğitim ücretlerinin makul olması, kaliteli bir eğitim hizmeti sunması nedeniyle farklı ülkelerde öğrenciler Dnepropetrovsk Alfred Üniversitesi’ni tercih ediyor. Herhangi bir sınav şartı olmadan kabul edilen öğrenciler sınav stresi yaşamadan istediği üniversite ve bölümde eğitim almanın avantajlarını yaşıyor. Ekonomi ve yönetim alanında eğitim almak için tek yapmanız gereken şey kontenjanlar dolmadan Dnepropetrovsk Alfred N. Üniversitesi’ne kayıt yaptırmaktır. İlk yıl hazırlık eğitimi almanıza olanak sunan Dnepropetrovsk AlfredÜniversitesi öğrencileri belirli bir dil seviyesine ulaştırdıktan sonra lisans eğitim vermektedir.

Dnepropetrovsk Alfred Üniversitesi’ne kayıt işlemleri için sizleri Eurostar Yurtdışı Eğitim ofislerimize bekliyoruz. Dnepropetrovsk Alfred N. Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler hemen kayıt işlemlerini yaptırarak Ukrayna’da eğitim alma fırsatına sahip oluyor. Artık hayallerinize bir adım daha yaklaşabilmek için sizleri Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımız ağırlıyor ve Nobel Üniversitesi’ne kaydınızı gerçekleştiriyor. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarımız sadece kayıt aşamasında yanınızda olmakla kalmıyor ne zaman bir sorun yaşasınız bir telefonla sizlere yardımlarını sürdürmeye devam ediyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!