Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesinde eğitim görürken adeta kendi ülkenizde eğitim görüyor gibi hissedeceksiniz.

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Akademisi 1930 yılından bu yana öğrencilere mimarlık ve mühendislik alanlarında hizmet sunmaktadır. Uzun yıllardan beri eğitim sektörünün içerisinde olan Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi köklü ve kaliteli eğitim kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. Avrupa Üniversiteler Birliği’ne üye olan Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi mimarlık ve mühendislik bölümlerine yerleşmek isteyen öğrencilere sınavsız eğitim alma hakkı tanımaktadır. Son derece geniş bir öğrenci kitlesine sahip olan üniversite sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmesi nedeniyle çok tercih edilmektedir.

Pek çok öğrenci kendi ülkesinde üniversite sınavı ile karşı karşıya kalmaktadır. Mimarlık ve Mühendislik okumak isteyen öğrencilerin üniversite sınavında başarılı olması ve yüksek puan alması şarttır. Ancak yeterince çalışmayan veya sınav heyecanı ile istediği başarıyı gösteremeyen öğrenci üniversiteyi kazanmak için yeterli puanı alamamaktadır. Tüm bu sorunlarla karşı karşıya öğrenciler için Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi sınavsız olarak öğrenci alımı gerçekleştirmektedir. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler sınav kaygısı yaşamadan istediği bölümde eğitim alma hakkında sahip oluyor. Hayallerine veda etmek zorunda kalmayan Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi öğrenciler sadece lisans diplomalarını getiriyor ve hayallerinin kapılarını aralama fırsatına sahip oluyor. Üstelik hangi bölümden mezun olduğunuza veya  puan durumunuza bakılmaksızın Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi’ne kayıt işlemleri yapılabiliyor.

Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi sosyal yaşamı son derece renkli olan üniversitelerden biridir. Pek çok spor, akademik ve kültürel aktivitenin gerçekleştirildiği Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi’nde kütüphane, özel laboratuvarlar, bilgisayar odaları, 7 adet eğitim binası ve yabancı dil laboratuvarları bulunmaktadır. Öğrencilerin konaklamasına son derece önem veren Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi bünyesinde 6 adet yurt bulunmaktadır. Öğrenciler yurtlarda istediği gibi konaklayabilmektedir. Makul fiyatlarla öğrencilerin hizmetine sunulan yurtlar son derece güvenilir ve ekonomiktir. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler okulun sağladığı yurt imkanları sayesinde konaklama ile ilgili herhangi bir sorun yaşamadan özgürce yaşama imkanına sahip oluyor. Öğrenci kantini, spor merkezi ve sağlık merkezlerinin yer aldığı Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi’nde öğrenci için gerekli tüm alanlar tesis ettirilmiş ve öğrencilerin hizmetine sunulmuştur. Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi’nde Rusça eğitim verilmektedir. Öğrencilerin dil eğitimi alabilmesi açısından ilk yıl dil eğitimi verilmektedir. 10 aylık dil eğitiminin ardından başarılı olan öğrencilerin lisans bölümlerine geçmesi sağlanmaktadır.

Mimarlık ve mühendislik dallarında eğitimi almak isteyen öğrenciler Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi’ni tercih ediyor. Ukrayna’nın son derece güzel şehirlerinden biri olan Odessa’da eğitim almanın ayrıcalığını yaşamak isteyen pek çok öğrenci Odessa Mühendislik ve Mimarlık Üniversitesi’ni tercih ediyor. Sizlerde hedeflerinize ulaşmak ve kaliteli bir eğitim kurumunda okumak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na uğrayabilirsiniz.

#ukraynadainşaatmühendisliği #ukraynadamühendislik #ukraynadamühendislikeğitimi #mühendisliklisanstamamlama #mühendislikdikeygeçiş #ukraynainşaatmühendisliği #yurtdışındamühendislik #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite #ukraynamimarlık #ukraynadamimarlık #ukraynadamimarlıkeğitimi #ukraynamimarlık #mimarlıklisanstamamlama #mimarlıkdikeygeçiş #yurtdışındamimarlık #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaeğitim #ukraynaüniversite

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar  : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!