Donetsk Avrupa Üniversitesi

Donetsk Avrupa Üniversitesi

Donetsk Avrupa üniversitesi hem sıcak ortamı hem de seçkin bir ülkede bulunması nedeni ile birçok öğrencinin öncelikli lisans seçimleri...

Donetsk Avrupa Üniversitesi

Donetsk Avrupa Üniversitesi ; Ukrayna’da eğitim almaya karar verene öğrencileri Donetsk Avrupa Üniversitesi sayesinde hem bakış açılarını geliştiriyor hem de kaliteli bir eğitim almanın avantajlarını sonuna kadar yaşıyor. Herkesin rahatlıkla eğitim alabileceği Donetsk Avrupa Üniversitesi geniş bir bölüm yelpazesine sahiptir. Bu nedenle öğrenciler istediği bölümde eğitim alabilmektedir. Üstelik sınav şartı aranmaksızın eğitim alma imkanına sahip olan öğrenciler kısa sürede kayıt işlemlerini gerçekleştirerek Ukrayna’nın yolunu tutuyor. Herkesin bütçesine uygun bir şekilde eğitim almasına olanak sunan Donetsk Avrupa Üniversitesi sosyal imkanlarıyla da oldukça dikkat çekmektedir. Ukrayna’yı keşfetmek ve Ukrayna’nın güzelliklerini sonuna kadar yaşamak isteyen öğrenciler Donetsk Avrupa Üniversitesi’ne eğitim almayı tercih ediyor.

Dünyanın pek çok noktasında öğrencinin tercih ettiği Donetsk Avrupa Üniversitesi her yıl kendini daha da geliştirmeye devam ediyor. İlk yıl hazırlık eğitiminin verildiği Donetsk Avrupa Üniversitesi Rusça, Ukraynaca ve İngilizce dillerinde eğitim veriliyor. İlk yıl hazırlık eğitimi alan öğrenciler hem dillerini geliştiriyor hem de kariyer planlarını rahatlıkla yapıyor. İlk yıl hazırlık alan öğrenciler yıl sonunda başarılı olmaları halinde lisans bölümlerinde eğitim almaya başlıyor. İlk yıl hazırlık eğitim alacak olan öğrenciler ilk bir aylık süre boyunca grup değiştirme imkanına sahiptir. Ancak bir aylık süreyi geçtikten sonra öğrencilerin grup değiştirme imkanı ortadan kalkmakta ve başladıkları grupla hazırlık eğitimine devam etmeleri gerekmektedir.

Donetsk Avrupa Üniversitesi

son yılların yükselen üniversitelerinden biridir. Üniversiteler Birliği’ne üye olan Donetsk Avrupa Üniversitesi en üst seviye akrediteye sahip bir üniversite olma özelliğini taşımaktadır. Herkesin severek tercih ettiği Donetsk Üniversitesi hem sağladığı avantajlar hem de kaliteli eğitim standardı çerçevesinde pek çok öğrenciye eğitim hizmeti sunmaktadır. Ukrayna sadece eğitim kalitesiyle değil yaşam standardıyla da ön plana çıkan bir ülke olma özelliğini taşımaktadır. Donetsk A Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler uygun fiyatlarla eğitim alma imkanına sahip oluyor. Ukrayna’da sadece eğiti fiyatları değil konaklama, sosyal hayat, ulaşım ve yeme içme giderleri de son derece ekonomik olma özelliği taşıyor. Her öğrencinin hayali yurtdışında eğitim almaktır. Ancak yurtdışı eğitimin neden olduğu maddi külfetler nedeniyle pek çok öğrenci arzu ettiği gibi yurtdışı eğitimini alamamakta ve sağladığı avantajlardan mahrum olmaktadır. Ukrayna Donetsk Avrupa Üniversitesi öğrencilere her açıdan ekonomik bir şekilde yaşama ve eğitim alma fırsatı sunmakta ve öğrencilerin hayallerini gerçeğe dönüştürmektedir.

Donetsk Avrupa Üniversitesi’ne kayıt yaptırma işlemleri için yorulmanıza gerek yok. Nasıl kayıt yaptırabilirim veya nasıl daha detaylı bilgi edinebilirim diye düşünüyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret etmeniz yeterlidir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları hem Donetsk Üniversitesi hakkında sizlere gerekli bilgiyi sunacak hem de Donetsk Üniversitesi’ne en kısa sürede kayıt yapma imkanı sağlayarak sizlere özel fırsatlar sunacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!