Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Yurtdışında eğitim almayı düşünen gençlerin birçoğu ekonomi alanında lisans programlarında okumayı ..

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi

Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi 1888 yılında eğitim vermeye başlamış son derece eski ve köklü eğitim kurumlarından biridir. Harkov  Ekonomi Üniversitesi Harkaov iş adamı ticaret başdanışmanı olan M.V. Orlova’nın çabaları sonucu açılışı anca 1893 yılında gerçekleşebilmiştir. Ekonomik alanında eğitim sunan Harkov Ekonomi Üniversitesi Ukrayna’nın güneyinde yer almaktadır. Ukrayna’nın en prestijli ve en kaliteli eğitim merkezlerinden biri olan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Bologna Anlaşması’na dahil olan üniversiteler arasında yer almaktadır. Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Avrupa Üniversiteler Birliği’ne üyedir. Pek çok proje üreten Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi Yunanistan, Polonya, Türkiye, Çin, Vietnam, Fransa gibi pek çok ülkeyle ortak projeler yürütmekte ve işbirliği yapmaktadır.

Harkov  Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim alacak olan öğrenciler seçmeli ders kapsamında İngilizce, Fransızca, Almanca, Çince, Türkçe, Arapça, Lehçe dersleri verilmektedir. Ekonomi, finans, pazarlama ve bilişim alanlarında eğitim hizmeti sunan Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’nin seçmeli ders imkanlarıyla istediğiniz dili en iyi şekilde öğrenebilir ve mezun olduğunuzda dil problemi yaşamadan almış olduğunuz diplomalarla dünyanın her yerinde iş bulma fırsatına sahip olabilirsiniz. Kariyer planlarınızı ekonomi ve finans üzerine yapan öğrenciler Ukrayna’nın en önemli ekonomik alanında eğitim veren üniversitelerinden olan Harkov Ekonomi Üniversitesi’ni tercih ediyor. Harkov Ekonomi Üniversitesi teorik ve uygulamalı bir eğitim hizmeti sunuyor. Teknoloji ve modern eğitim standartlarını kullanan Harkov Ekonomi Üniversitesi her geçen gün öğrenci sayısını daha da arttırmaktadır.

Harkov Ekonomi Üniversitesi öğrencilerin hayallerine kavuşmasına yardımcı oluyor. Uygun fiyatlarla eğitim hizmeti sunması nedeniyle dünyanın dört bir yanında öğrenci kabul ediyor. Yurtdışı eğitim programlarının fiyatlarının yüksek olması nedeniyle pek çok öğrenci hayal ettiği geleceğe kavuşamıyor. Milli Ekonomi Üniversitesi uygun fiyatlarla üniversite eğitimi sunuyor ve dünyanın dört bir yanında öğrenciler eğitim almak üzere Harkov Milli Ekonomi Üniversitesi’ne geliyor. Ukrayna son dönemlerin hızlı bir şekilde popülerleşen eğitim merkezleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda üniversiteyi bünyesinde barındıran Ukrayna hem sosyal imkanları hem yaşam koşulları hem de eğitim kalitesi nedeniyle her geçen gün daha çok öğrenciyi kabul etmektedir. Milli Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim almak isteyen öğrenciler yıllık 2000-3000 dolar ödeyerek hiçbir sınava girme şartı aranmaksızın hemen ekonomi üzerine eğitim alma şansı yakalıyor.

Milli Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için acele edin. Kontenjanlar dolmadan kayıt yaptırın ve hemen Ukrayna’nın birbirinden renkli hayatına merhaba deyin. Milli Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için uğraşmanıza gerek yok. Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelerek kayıt işlemlerinizi hemen başlatabilir ve Milli Ekonomi Üniversitesi hakkında tüm detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken şey Milli Ekonomi Üniversitesi’ne kaydolmaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar  : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi -Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!