Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi Önemli iş pozisyonlarına hemen yerleşebilme konusunda öncü fırsatlar sunan mezunları uluslararası öğrenci ..

Odessa Ekonomi Üniversitesi

Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde iyi bir ekonomi eğitimi alabilirsiniz. Fakat bunun için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda aids olmadığınızı belirten bir sağlık raporu gerekiyor. Bu sağlık raporunun heyet huzurundan geçirilerek onaylanmış olması ve tercüman tarafından tercüme edilerek noter huzurunda onaylanmış olamsı gerekmektedir. Noter huzurunda onay aldıktan sonra kaymakamlık tarafından da onaya tabi tutulması gerekiyor.

Bunların ardından eğer öğrencimiz ilk yıl hazırlık eğitimi almak istiyor ise yirmi beş yaşından büyük olmaması gerekmektedir. Bütün bunlar sizin için geçerli ise yapmanız gereken tek şey var doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofislerine gelerek alanında yılların vermiş olduğu tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız size bu konuda yardımcı olacaktır.

Odessa Ekonomi Üniversitesinde iyi bir ekonomi eğitimi almak istiyorsunuz peki üniversite dahilinde hangi bölümler olduğunu görmek istermisiniz ;

 1. Ekonomi ve Üretim Yönetimi Bölümü
 2. Finansal ve Ekonomi Bölümü
 3. Muhasebe ve Ekonomi Bölümü
 4. Bankacılık ve Ekonomi Bölümü
 5. Uluslar arası İktisat Bölümü
 6. Ticaret Bölümü
 7. İş eğitim Merkezi(MBA) Bölümü
 8. Felsefe Bölümü
 9. Tarih Bölümü
 10. Siyaset Bilimi Bölümü
 11. İktisat İnsan kaynakları Bölümü
 12. Hukuk Bölümü
 13. Tarım ekonomisi Bölümü

Odessa Ekonomi Üniversitesinde eğitim görmek istediğinizde yukarıdaki bölümlerden bir tanesini tercih ederek eğitim görme imkanına sahip olabileceksiniz. Bu bölümler dahilinde iyi bir eğitim süreci sizi bekliyor olacaktır. Tercih etmiş olduğunuz bölümler dahilinde verilecek olan eğitim dili İngilizce ve Rusça olarak bilinmektedir. Eğer bu iki dilden en az bir tanesini ileri düzeyde konuşamıyorsanız ya da söylenenleri anlayamıyor ve sorulan sorulara cevap verebilecek düzeyde akıcı bir aksana sahip değilseniz sizi Odessa Ekonomi Üniversitesinde bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi bekliyor olacak.

Odessa Ekonomi Üniversitesinde alanında uzman kişiler tarafından verilmekte olan bu eğitim dahilinde iyi bir eğitim sürecinden geçirilecek şekilde akıcı bir yabancı dil aksanına sahip olma imkanı tamamen siizn elinizde olacaktır. Bu akıcı aksan ile beraber iyi bir yabancı dil bilgisine sahip olacağınızdan dolayı bundan sonraki çalışmalarınızda hayatınız boyunca bunun etkilerini yaşayabileceksiniz. Dolayısı ile yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir gelecek için iyi bir eğitim sürecine tabii tutulmuş olacaksınız. Bolgona eğitim sisteminin verilmekte olduğu Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde sizlerde yukarıda yazmış olduğumuz bölümlerden bir tanesini tercih etmeniz durumunda alacağınız hazırlık eğitiminin akabinde lisans eğitimi sürecine başladıktan sonra tamamen İngilizce ya da tamamen Rusça eğitim alacaksınız.

Bir iş veren gözünden konuya bakakcak olursak bir iş veren işe alacağı personelinin daima en iyi şekilde bilgi birikimi ve donanıma sahip olması kullanabileceği malzemelerin en iyi şekilde bilinmesini istemektedir. Sizlere verilmekte olan eğitim süreci bu yönde işlemekte olduğundan dolayı bu eğitim sürecini en iyi bir şekilde tamamlamak için gerekli araştırmalarda bulunmasılısınız, gerekli uygulama faliyetleri ve projelendirme çalışmalarında bulunmanız gerekmektedir aynı zamanda ise gerekli sunum çalışmalarını sizin ve ekip arkadaşlarınızın bir araya gelerek hazırlaması bu sunum çalışmalarını yapmanız gerekmektedir. Dolayısı ile yapacağınız bu çalışmalar dahilinde etcs adı verilmekte olan kredi sistemi dahilinde bir üst sınıfa geçişinize karar verilmektedir. Bu kredi sistemi ile beraber öğretmenlerin yılda iki kez kullanmakta oldukları kanaat notu sistemi dahilinde iyi bir çalışma sürdürmeniz ve iyi bir şekilde çalışmalarınızı sürdürmeniz sağlanmaktadır.

Sizde bologna eğitimi sistemi dahilinde Odessa Ekonomi Üniversitesinde ekonomi eğitimi görmek isterseniz 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz.

İyi bir gelecek için öncelikle iyi bir eğitim gerekiyor, sizde geleceğinizi garanti altına almak için öncelikle iyi bir eğitim alırsanız geleceğiniz çok daha rahat bir şekilde çalışma ortamında, çok daha saygın bir kişilik olarak etrafınızda tanınıtrsınız. Yapacağınız işin kaliteli ile beraber de çevrenizde aranan insan olabilirsiniz. Bu işlemler için öncelikli olarak iyi bir şekilde eğitim sürecinden geçemlisiniz. Bolgona eğitim sisteminin uygulanmakta olduğu Odessa Ekonomi Üniversitesitesinde iyi bir eğitim almak isterseniz bunun için aranan bir kaç küçük şart bulunmaktadır.

Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız durumunda üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok aynı zamanda üniversite sınavına girmenizede gerek yoktur. Bunun yanı sıra Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde verilemkte olan eğitim dili olarak Rusça ve İngilizce olarak belirlenmesi sebebi ile beraber üniversitemizde eğitim görmek isteyen öğrencilerin bu iki dilden birine hakim olmamaları durumunda bir yıl sürecek bir hazılık eğitimi verilmektedir eğer bu hazırlık eğitiminde yer almak istiyorsanız yirmi beş yaşın üzerinde olmamanız gerekmektedir.

Bunun dışında son olarak aids olmadığınızı yani sağlıklı bir birey olduğunuzu belirten bir sağlık kuruluşunda heyet raporundan geçmeniz gerekmektedir. Alacağınız bu rapor ile beraber üniversitemiz dahilinde eğitim görmek isterseniz raporunuzun tercüme edilmesini sağlayarak noter huzurunda onaylanmasını ve kaymakamlık tarfından da onaylanması gerekmektedir.

Bu alanda yapacağınız çalışmalar dahilinde iyi bir gelecek için öğremenleri sadece bir verici olarak görmekten ve bunun yanı sıra öğrencileri ise sadece bir alıcı olarak görmekten ziyade öğretmenlerin öğrenciye sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin ekip arkadaşları ile beraber tercih yapması ile beraber iyi bir araştırma dönemi başlamaktadır. Bu araştırma döneminde öğrenci tercih etmiş olduğu konularını dilerse Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanelerinde yapabiliyor.

Ya da öğrencimiz teknolojik donanım bakımından oldukça üst sınıfta yer alan Odessa Ekonomi Üniversitesitesi dahilindeki laboratuvarlarda araştırmalarını sürdürebilmektedir. Bunun dışında kaynakların yetersiz görülmesi ile beraber konunun uzmanı olan kişilier ile beraber yapılacak olan bir randevu sürecinde öğrencilerimiz ekip arkadaşları ile beraber alanında uzman kişinin yanına giderek konu ile alakalı olarak çalışmalarını sürdürmekte ve bu anlamda en iyi sonuçlara ulaşmaktadır.

Üniversitemiz dahilinde geçeliliğini korumakta olan Bologna eğitim sistemi bütün dünyada hakim bir şekilde sürdürülmekte olan bu eğtiim sistemi üniversitemizde en iyi bir şekilde yıllardan beri uygulanmaktadır. Avrupa eğitim müfredatlarına uygun bir şekilde konuların işlendiği Odessa Ekonomi Üniversitesitesi dahilinde eğitim görmekte olan öğrencilerimiz bütün Avrupa ülkelerindeki eğitim müfredatı ile doğru orantıda bir eğitim görmektedir.

Dolayısı ile üniversitemizden elde edeceğiniz diplomalar ile beraber bütün Avrupa ülkelerinde iş imkanına sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda ülkemizde yer alan yüksek öğretim kurumu yani yök ile denklink bulunduğundan dolayı güzel ülkemizin sınırları içerisinde yer alan bütün şehirlerimizde iş bulma ve çalışma imkanına sahip olduğunuz gibi dilerseniz Odessa Ekonomi Üniversitesi dahilinde elde edeceğinzi diplomalar ile beraber kendi iş yerinizi kurabilir ve çalışmalarınızı bu alanda sürdürebilirsiniz.

Sizde Odessa Ekonomi Üniversitesitesinde eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak yapmanız gereken şey hemen Euro Star Yurt dışı Egitim Merkezi Başvuru Ofisinden yararlanıp Hizmet alabiliyorsunuz. 0212 244 66 00 numarasını arayarak gerekli detayları öğrenebilirsiniz. Bu alandaki çalışmalar dahilinde iyi bir eğitim almak için Odessa Ekonomi Üniversitesitesini tercih ettiğinizde Ukrayna’da pilot eğitimi verilen ilk üniversite olma özelliğini taşımakta olan bir eğitim kurumunda başarılı bir şekilde çalışmalarınızı yürütme imkanı bulabileceksiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!