Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi

Toplum içindeki yeriniz Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi mezunu olduğunuzda çok daha iyi olacak, kendiniz için iyi bir yatırım yapmak mümkün.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi almak istermisiniz? Üstelik üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yok sadece lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerek ve bu alada bir lise diplomasına ihtihacınız var. Bunun akabinde ise yapacağınız çalışmalar dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi sürecine hazır olabilirsinzi. Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde lisans eğitimi verilmekte olan üniversitelere şöyle bir bakacak olursak ;

 1. Psikiyatrist Bölümü
 2. Medikal Psikoloji Bölümü
 3. Kozmatik Teknolojileri Bölümü
 4. Diş Hekimliği Bölümü
 5. Diş teknisyenliği Bölümü
 6. Fizik tedavi Bölümü
 7. Spor Hekimliği Bölümü
 8. Sağlık yönetimi Bölümü
 9. Radyoloji Bölümü
 10. Anesteziyoloji Bölümü
 11. Patoloji Bölümü
 12. Sağlık Öğretmenliği Bölümü
 13. Kozmetik Teknolojileri Bölümü
 14. Halk Sağlığı Bölümü

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi bünyesinde yukarıda yazmış olduğumuz on dört bölümün birinde eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz Bu alanda gerekli detayları öğrenmek için hiç zaman kaybetmeden 0212 244 66 00 numaralı Euro star yurt dışı eğitim hizmetleri başvuru merkezini arayarak konu ile ilgili gerekli olan detaylı bilgiye ulaşma imkanına sahip olabileceksiniz. Bu alanda yapılması gereken işlerin başında gelen çalışmalar ile beraber uygun bir eğitim süreci sizi bekliyor olacaktır.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek için aranan bazı şartlar bulunuyor ;

– Lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Dolayısı ile üniversite kayıt işlemleri sırasında bir lise diplomasına ihtiyaç duyulacaktır.

– Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak İngilizce, Ukraynaca ya da Rusça dillerinden biri olarak eğitim verilmekte olduğundan dolayı bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir bilgiye sahipseniz sizi doğrudan Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde tercih ettiğiniz bölüm ile ilgili lisans eğitimi sürecine alıyorlar ve bu alanda tercih etmiş olduğunuz lisans eğitim süreci boyunca bologna eğitim sistemi ile beraber bir çalışma yürütüyorsunuz.

Bunun akabinde ise Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim almak isterseniz bir Ukrayna vizesine ihtiyaç duyulacaktır. Bu esnada ise bir sağlık raporu istenmektedir. Bu sağlık raporunun Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi kayıt tarihinden en fazla iki ay önce alınması gerekmektedir. Alacağınız bu sağlık raporunun sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşu tarafında hizmet vermekte olan bir heyetin onayından geçmesi gerekiyor. Aids olmadığınızı gösteren bu sağlık raporunun tercüme edilerek noter huzurunda onaylanması ve bu belgenin kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekiyor.

Bu işlemlerin akabinde doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi olan 0212 244 66 00 numaralı hattı arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile beraber kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekte olan ekibimiz yapmış olduğu vize başvurularının tamamında olumlu sonuçlar alarak ve Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi için istenen bölümler dahilinde yapmış olduğu kayıt başvurularının tamamında aldığı olumlu sonuçlar ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinin başarısını gözler önüne sermektedir. Sizde Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi alabilirsiniz.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde alacağınız tıp eğitimi ile beraber bologna eğitim sisteminde bir eğitim sürecine tabi tutulacaksınız. Bu alanda yapılacak olan eğitimler dahilinde kaliteli bir şekilde eğitim alarak ülkemiz şartlarında yer alan yüksek öğretim kurumu yani yök ile olan denklik sistemi dahilinde Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomaların ülkemiz sınırları içerisinde geçerli olduğunu belirtmemizde fayda olacaktır. Böylelikle yurdumuzda dilerseniz kendi polikliniğinizi açabilirsiniz.

Ukrayna’nın başkentinde kaliteli bir tıp eğitimi almak istermisinzi üstelik sadece lise ya da lise dengi bir okuldan mezu olmuş olmanız gerekiyor. Dolayısı ile üniversite sınavı stresi yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yok Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi almak için öncelikli olarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi olan 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak bu alanda sizin için gerekli olan bilgileri öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi hastane kavramı ve üniversite eğitiminde sağlık yöneticileri ile işbirliği içinde çalışmaktadırlar. Bu alanda bologna eğitim sistemi ile beraber öğrencilerini yetiştirmekte olan Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi Klinik çalışmalarında yenilikçi olarak tanınan ve uluslar arası tanınan Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi yurt içi ve yurt dışından çeşitli öğrencilere hizmet vermektedirler. Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi eğitim kariyer ve sağlık açısından Ukrayna’nın en kaliteli tıp üniversitelerinden birisidir.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim imkanlarından faydalanmakta olan bir çok yerli öğrenci olduğu gibi bir çok yabancı ülkeden gelmiş öğrenci nüfusuda bulunmaktadır. Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim hizmetlerinin hat safhada kaliteli bir şekilde verildiğini belirtmemizde fayda var. Bu alanda Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi için Ukranya’nın en kaliteli en prestijli tıp üniversitelerinden biri olduğunu vurgulayarak söylemeliyiz. Sizde Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim sistemi ile başarılı bir şekilde tıp eğitimi görebilirsiniz.

Bu on dört bölümden birinde eğitim görmek isterseniz üniversite sınavı için çalışmanıza gerek yok dolayısı ile üniversite sınavı stresi yaşamanıza ve üniversite sınavına girmenize gerek yok Ukrayna’nın başkenti olan Kiev’de rahat bir şekilde bu bölümlerden birinde bologna eğitim sistemi ile beraber eğitim görme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi 12 Fakülte 7 Enstitü merkezileri, 78 bölüm, 30 bölüm laboratuarlar ile mükemmel bir donanıma sahiptir. 137 Profesör, 188 doktor, 341 Doçent ve 719 Doktora dahil 1200 öğretim görevlisi ile dev bir eğitim kadrosuna sahiptir. 200 den fazla akademisyen, Devlet ödüllü akademisyen, Onur Bilim ve teknoloji eğitimcileri ve üyeleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra yukarıda yazmış olduğumuz on dört bölüm içinde geçerli olmak kaydı ile bütün bölümlerde bologna eğitim sistemi uygulanmakta ve bunun yanı sıra yapılmakta olan çalışmalar dahilinde bu bölümlerden birinden mezun olduğunuz durumda ülkemiz şartlarında yüksek öğretim kurumu yani yök ile olan denklik sisteminde diplomalarınızın geçerliliği korunmaktadır.

Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi bünyesinde 7 yurt, 12 Öğrenci kantini, Kafeteryalar, 9 spor merkezi, 75 eğlence için sanatoryum, Avrupa değişim Programları, Klinik değişim programları için 53 ülkeden 1500’den fazla yabancı öğrenci bulundurmaktadır. Kiev Tıp Üniversitesinde 8500 ulusal öğrenci eğitim hizmeti almaktadır. Kiev Ulusal Tıp Üniversitesi Uluslar arası İş birliği DSÖ, Dünya çapında 32 dünya ve Avrupa Akademileri, Meslek örgütleri ve önde gelen üniversiteler ile işbirliği çalışmaları sürmektedir.

Sizde bu şeklide kaliteli bir eğitim merkezinde iyi bir tıp eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numralı telefonu arayarak konu ile ilgili detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Kiev Üniversitesi Tıp Fakültesi, 9 Eylül 1941 tarihinde hizmete açılmıştır. NI Pirogov, VA Karavaev, NM Volkovich, doktorlar VP Zrakiv, FGYanovsky, patologlar GN Minkh ve VK Vysokovych, anatomist AP Valter, hijyenistine VA Subotin ve diğerleri gibi dünya çapında ünlü bilim adamları, kurucuları arasında yer aldı. Fakültesi’nin ilk dekanı, bölüm cerrahi kliniği başkanı, kurucusu ve başkanı, profesör Karavaev VA Fakültesi gelişimine büyük katkı yaptı, o ilk eter narkoz, ameliyat (1847) Ukrayna ilk Rusya perikardiyosentez ve cerrahi okul yaratıcıları arasında öncü oldu.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!