Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi, Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi Ukrayna'nın en kaliteli eğitim merkezlerinden biri olarak bilinmektedir.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi Ukrayna’nın en kaliteli eğitim merkezlerinden biri olarak bilinmektedir. Bu alanda eğitim vermekte olan başarılı bir üniversite olarak bilinmekte olan Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz ;

  • Öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekiyor. Bu alanda yapılacak olan çalışmalarda öğrencimiz lise diploması ile beraber Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine geldiğinde gerekli çalışmalar yapılarak Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde istediği bölüm doğrultusunda kaliteli bir şekilde lisans eğitimi sürecinden geçirilmesi için gerekli kayıt işlemleri yapılmaktadır.
  • Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi için öncelikli olarak bir Ukrayna vizesine ihtiyacınız olacaktır. Bu alanda yapılacak olan işlem ise, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşundan heyet onayında bir sağlık raporu almanız gerekiyor. Alacağınız bu sağlık raporunda aids olmadığınızı belirten bir ibare olmalıdır. Elde edeceğiniz bu sağlık raporunun tercüme işlemlerini yaparak noter huzurunda onaylatılması ve bunun akabinde ise kaymakamlık tarafından onaylatılması gerekmektedir.
  • Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesinde verilmekte olan eğitim dilleri Ukraynaca, Rusça ya da İngilizce olmak üzere üç ayrı seçenek altında sağlanmaktadır. Sizler bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi değilseniz öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi sürecine tabii tutulmaktasınız fakat yirmi beş yaşından büyük olmamanız gerekiyor. Lakin bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde iyi bir aksana sahip düzeyde bilgi sahibi iseniz öncelikli olarak Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölüme yerleştirilmeniz sağlanacaktır.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi 1844 yılında kurularak Doğu Avrupa’nın en eski üniversitelerinden birisi olma ünvanına sahip olan bir üniversite olarak bilinmektedir. Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan üniversite tarih boyunca hep fikir icat ve jenarötör buluşlarının üniversitesi olmuştur. Ukrayna’nın önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan bu üniversitede son derece yetenekli uzmanlar yetişmektedir. Öğretim kadrosuna bakıldığında ulusal bir üniversite olduğu anlaşılmaktadır. Uzmanlar yurt içi ve yurt dışından mezun olan alanında kendisini ispat etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Sizlerde dilerseni Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi sürecine tabii tutulabilirsiniz. Bunun için ayrıntılı bir şekilde bilgi alabileceğiniz 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber alanında kaliteli bir hizmet anlayışına sahip Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alma sahibi olabilirsiniz.

Sizlerde Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi bünyesinde alacağınız bu lisans eğitimi ile beraber elde edeceğiniz diplomalarınızda alacağınız bu belgelerin, ülkemizde geçerli olan yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği ile beraber ülkemiz sınırları içerisinde çalışma imkanına sahip olabilecek ve bu alanda kaliteli bir şekilde sizlerde rahat bir yaşama sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kendi iş yerinizi kurabilir ya da dilerseniz eğitim görmüş olduğunuz bölüm ile ilgili olarak sizlere bu alanda verilecek eğitimler ile beraber çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal bir hayata sahip olabilir, bunun yanı sıra etrafınızda yapacağınız işler ile beraber gerek teknolojik gelişmelerin takibi gerek ise sizlerin uygulayacağınız çalışmalar ile beraber saygın bir çevreye sahip olabilirsiniz. Sizlere bu alanda Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi gerekli desteği sunmaktadır.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek yurt dışında eğitim imkanlarından faydalanabilirsiniz. Bu alanda Ukrayna’da eğitim vermekte olan en kaliteli, en prestijli üniversitelerinden biri olan Ukrayna Ulusal Lviv Politeknik Universitesi dahilinde eğitim almak isterseniz öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattımızı arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeler ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımızdan bu konu ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi 8 Temmuz 2009 yılında Self-İktidar (onotom) Ulusal araştırma statüsü unvanını almıştır. Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi referans üniversitesi olarak kendini Ukrayna halkına kabullendirmiştir. Sizde dilerseniz Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde kaliteli bir lisans eğitimi sürecinde çalışmalarınızı yürütme imkanına sahip olabilirsiniz. Kurulduğu ilk yıllardan beri Lviv Ulusal PoliteknikUniversitesi, Avrupa’nın güçlü bir bilim ve eğitim merkezi, teknik ile ilgili fikir ve buluşların yaratıcısı olarak kendini kanıtlamıştır. Her zaman elit ve kaliteli mühendisler yetiştirmiştir. Bu prestijin oluşturulmasında pek çok öğretmen, profesör ve bilim insanının payı vardır.

Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler Rusça, İngilizce ya da Ukraynaca dilleri ile beraber verilmektedir. Lviv Ulusal Politeknik Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isteyen öğrencilerimiz bu üç dilden bir tanesini tercih ederek eğitim görme imkanına sahiptir.Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili bir bilgiye sahip değilseniz sizi öncelikli olarak bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır.

Fakat bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak kapsamlı bir şekilde bilgiye sahipseniz, konuşulanları anlayabiliyor ve anladıklarınıza akıcı bir aksana sahip bir şekilde cevap verebiliyorsanız siz doğrudan Politeknik Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölüm doğrultusunda lisans eğitimi alabilmektesiniz.

Politeknik Üniversitesi 1844 yılında kurulmuş olması ile beraber Doğu Avrupada yer alan en eski üniversitelerden birisi olarak bilinmektedir. Ukrayna’nın Lviv kentinde kurulan üniversite tarih boyunca hep fikir icat ve jenarötör buluşlarının üniversitesi olmuştur. Ukrayna’nın önde gelen eğitim merkezlerinden birisi olan bu üniversitede son derece yetenekli uzmanlar yetişmektedir. Öğretim kadrosuna bakıldığında ulusal bir üniversite olduğu anlaşılmaktadır. Uzmanlar yurt içi ve yurt dışından mezun olan alanında kendisini ispat etmiş profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Politeknik Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde öğrenciler başarılı bir şekilde eğitilmektedir. Ukrayna Politeknik Universitesi dahilinde uygulanmakta olan eğitim sistemi bütün dünyanın kabul etmiş olduğu başarılı bir eğitim sistemi olan ve aynı zamanda sürekli olarak kendini yenileyerek geliştiren bir eğitim sistemidir. Politeknik Üniversitesi dahilinde öğrenciler bologna eğitim sistemi ile eğitilmektedir. Bu eğitim sistemi ile beraber öğrencilerin sadece pasif bir alıcı olarak görülmeleri ya da öğretmenlerin sadece bir verici olarak görülmelerinden ziyade öğrenciler ve öğretmenler arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir hal alması sağlanmaktadır.

Bu sistem ile beraber öğrenciler Avrupa’da uygulanmakta olan eğitim müfredatı ile bire bir oranda eğitim gördüklerinden dolayı yapılmakta olan çalışmalarda öğrencilere kaliteli bir şekilde eğitim sunuluyor ve öğrencilerimiz Politeknik Üniversitesi dahilinde mezun olduktan sonra bir çok Avrupa ülkesinde diplomasını kullanabildiği gibi ülkemize geri döndüğünde de elde etmiş olduğu diplomayı yüksek öğretim kurumu denklik sistemi dahilinde kullanma imkanına sahip olmaktadır. Sizlerde dilerseniz bu alanda Ukrayna Politeknik Universitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!