Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Bologna anlaşması hükümlerine bağlı olarak kaliteli eğitim veren Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi eğitim imkanlarından yararlanmak ister misiniz?

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi

Turizm ve işletme alanında eğitim hizmeti sunan Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi 1992 yılında kuruldu. Geçmişi çok eski olmayan Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi kısa sürede pek çok kişi tarafından çok tercih edilmeye başlandı. Son derece başarılı ve kaliteli bir eğitim hizmeti sunan Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi geniş bir akademik kadroya sahiptir. Turizm ve işletme alanında uzmanlaşmış akademisyenler öğrencilere hem eğitim alırken hem de eğitim hayatından sonra kullanabilecekleri teorik ve uygulamalı bilgileri sunmaktadır. Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi’nde eğitim alan öğrenciler sektörde öne çıkan isimler olmayı başarabilmekte ve kariyer planlarını en üst seviyede tutmaktadır.

Donetsk Turizm ve İşletme Üniversitesi sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmesi nedeniyle öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Günümüzde pek çok ülke üniversite sınavına öğrencileri tabi tutuyor ve başarılı olanları istediği üniversitelere yerleştiriyor. Ancak pek çok öğrenci istediği puanı alamadığı için hayallerini gerçekleştiremiyor. Sınavda yaşanan heyecan ve olumsuz anlar nedeniyle istediği bölümü ve üniversiteyi kazanamayan öğrenciler kariyer planlarını hiç istemediği bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Ancak Turizm ve İşletme Üniversitesi öğrencilerin kariyerlerini istediği gibi şekillendirebilmesi için sınav puan şartı ve taban puan şartı aramadan öğrencileri kabul ediyor. Üstelik lise diplomasını getiren öğrenciler rahatlıkla kayıt yaptırma imkanına sahip oluyor. Kayıt işlemleri gerçekleştirilirken Turizm ve İşletme Üniversitesi öğrencilerin hangi bölümden mezun olduğuna bakmamaktadır. Ayrıca öğrencilerin kayıt işlemleri için getirmiş olduğu diplomadaki not oranının da hiçbir önemi bulunmamaktadır.

Üniversite’de eğitim alacak öğrenciler Ukrayna ülkesinin farkını sonuna kadar yaşıyor. Ukrayna son dönemlerin yükselen eğitim ülkelerinden biri olma özelliği taşımaktadır. Eğitim alanında öğrencilere pek çok avantaj sunan Ukrayna ekonomik bir ülke olması nedeniyle de öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. Eğitim, ulaşım, yeme içme, konaklama ve sosyal giderlerin makul fiyatlarla sunulması nedeniyle hem öğrenciler hem de aileleri Ukrayna’yı tercih etmektedir. Ukrayna son zamanların yükselen eğitim ülkelerinden biri haline gelmiştir. Her şehrinde birbirinden kaliteli üniversitelerin yer aldığı Ukrayna’da gerçek anlamda eğitim alabilmenin farkını yaşayacaksınız.

Ukrayna’da eğitim almaya karar veren öğrenciler hangi üniversitede eğitim almak istediğine ve hangi bölümü seçeceğine karar vermelidir. Bu süreçte çeşitli çelişkiler yaşayan öğrenciler için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları destek olmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları öncelikle öğrencilerin beklentileri, kariyer planları ve isteklerini değerlendirmekte ve öğrencilere uygun üniversite tercihlerini ortaya çıkarmaktadır. Öğrenciler beğendikleri ve istedikleri üniversite eğitim almak için başvuru yapmakta ve daha sonra kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerinde çalışan eğitim danışmanları son derece profesyonel kişilerden meydana gelmektedir. Bu nedenle Üniversite kayıt işlemlerinizi büyük bir deneyimle gerçekleştiren danışmanlar sizleri en kısa sürede Ukrayna’ya uğurlamaktadır.

Sokak Görünümü

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!