Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi ; üniversiteye giriş konusunda tüm zorlu süreçleri ortadan kaldıran, Üniversite sayesinde üniversiteye..

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

1865 yılında kurulan Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi uzun yıllardan beri ayakta durmayı başarmış önemli dil bilim merkezlerinden biridir. 2000 yılında Cumhurbaşkanı kararnamesi ile ulusal statü almaya hak kazanmış olan Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi, 2002 yılınsa Ukrayna Bakanlar Kurulu tarafından şeref ödülü almaya layık görülmüştür. Ulusal Dil Bilim Üniversitesi en son Milli Eğitim Bakanlığı kararnamesi ile 4. Seviye akreditesine sahip olmuştur.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi‘nde hazırlık eğitimi sunulmaktadır. Hazırlık eğitimi 10 ay sürmektedir. 10. Ayın sonunda birinci dönem ve ikinci dönem başarısına bakılmakta ve başarılı olan öğrencilerin sertifikaları verilmektedir. Hazırlık eğitimini başarılı bir şekilde gerçekleştiren öğrenciler lisans düzeyinde eğitim almaya hak kazanmaktadır. Dil eğitimi konusunda son derece başarılı ve ayrıcalıklı bir dil eğitimi sunan Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi hazırlık eğitimi sonrasında verdiği diploma sayesinde öğrenciler isterse Slav Fakültesi’nde eğitime devam etme fırsatı yakalamaktadır.

Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi

öğrencilere konaklama imkanı sunmaktadır. 18 m2 genişliğinde olan odalarda 1-2 kişi olarak konaklamanıza olanak sunan Ulusal Dil Bilim Üniversitesi uygun fiyatlarla konaklama fırsatı sunuyor. Hem yıllık harç ücreti hem de konaklama ücretinin son derece makul olduğu Kiev Ulusal Dil Bilim Üniversitesi’nde öğrenciler sosyal aktivitelerle güzel zaman geçirme imkanına sahip oluyor. Ukrayna’nın güzelliklerini keşfetmek ve eğitim merkezi Kiev’de kaliteli bir öğrencilik hayatı geçirmek isteyen öğrenciler Ulusal Dil Bilim Üniversitesi’ni tercih ediyor. Dil eğitimi konusunda son derece ön plana çıkan Ulusal Dil Bilim Üniversitesi dünyanın farklı noktalarından binlerce öğrenciye eğitim veriyor.

Ulusal Dil Bilim Üniversitesi’nin avantajlarından faydalanmak isteyen öğrenciler Ukrayna’yı tercih ediyor. Ukrayna son yıllarında yükselen eğitim ülkelerinden biri olmayı başardı. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de pek çok üniversite bulunuyor. Eğitim kalitesi konusunda ön plana çıkmayı başaran Ulusal Dil Bilim Üniversitesi tüm öğrencilere kapılarını aralıyor. Yurtdışı eğitim hayali olan öğrenciler yurtdışı eğitim programlarının son derece pahalı olması nedeniyle hayallerine bir türlü kavuşamıyordu. Ancak Ukrayna uygun fiyatlarla eğitim alma, konaklama ve yaşama imkanı sunuyor. Bu nedenle herkes özgürce eğitim alma fırsatına sahip oluyor. Yurtdışı eğitim programı almak artık hayal değil. Ulusal Dil Bilim Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler kariyer planlarını yapıyor ve başarılı bir hayatın kapılarını aralıyor.

Ulusal Dil Bilim Üniversitesi’nde dil eğitimi almak ve üst düzey bir kariyer planına sahip olmak isteyen öğrenciler Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerinde hayallerine kavuşuyor. Üstelik sizler hiç yorulmuyorsunuz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizde çalışan eğitim danışmanlarımız sizler için Ulusal Dil Bilim Üniversitesi’ne kayıt işlemleri için gerekli evrakları hazırlıyor ve başvurma işlemlerini vakit kaybetmeden gerçekleştiriyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi -Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!