Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Geleceğin profesyonel ziraat mühendislerini yetiştiren, Odesa Devlet Ziraat Üniversitesi en iyi akademisyenler ile çalışmaktadır.

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi

Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi Ukrayna’nın güneyindeki en eski eğitim kurumlarından biri olma özelliği taşımaktadır. 1918 yılında Tarım Enstitüsü olarak kurulan Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi son derece eski ve köklü üniversitelerden biridir. 2001 yılında yapılan yeni düzenleme sonrası şimdiki adını alan Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi Türkiye’nin önde gelen üniversitelerindendir. Pek çok uzman ve eğitmen yetiştiren Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi’nin 7000’i aşkın öğrencisi bulunmaktadır. Her geçen gün daha da büyüyen Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi tarım alanında gelişmeye yönelik özel bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Tarım alanında verilen eğitim sonrasında öğrenciler tarım sektörünün önemli isimlerinden biri haline gelmektedir.

Tarım alanında profesyonel bir eğitim sunan Odessa Devlet Ziraat Üniversitesi modern, teknolojiye dayalı, uygulamalı bir eğitim sunmaktadır. Tarım alanı teoriden daha çok uygulamaya dayalı bir sektördür. Bu sebeple öğrenciler uygulamaya yönelik eğitime ağırlık vermektedir. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda gerekli ekipmanlar eşliğinde başarılı bir eğitim hizmeti sunulmaktadır. Geniş bir akademik kadroya sahip olan  Devlet Ziraat Üniversitesi her geçen gün gelişmekte, yenilenmekte ve değişime uğramaktadır. Devlet Ziraat Üniversitesi’ne sınavsız geçiş imkanı bulunmaktadır. Öğrenciler hiçbir üniversite sınavına girmeden, sınav kaygısı yaşamadan istediği üniversite ve bölümde eğitim alma imkanına sahip oluyor. Öğrencileri hedeflerine bir adım daha yakınlaştıranDevlet Ziraat Üniversitesi uygun fiyatlarla lisans eğitim sunmaktadır.

 Devlet Ziraat Üniversitesi sadece eğitimiyle değil sosyal yönden sağladığı avantajlarla da çok konuşulmaktadır. Sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerin oldukça çeşitlilik gösterdiği Devlet Ziraat Üniversitesi’nde kütüphane, yurt, laboratuvar ve dil sınıfları bulunmaktadır. İlk yıl hazırlık eğitiminin verildiği  Devlet Ziraat Üniversitesi’nden mezun olan öğrenciler ana dili gibi yabancı dil kullanmaya başlamaktadır. Ukrayna sosyalleşme açısından oldukça önemli ülkelerden biridir. Hem ekonomik hem de cezbedici bir ülke olan Ukrayna’da öğrenciler hem yeni çevre tanıma fırsatına sahip oluyor hem de yepyeni bir ülkeyi tanıma imkanına sahip oluyor.  Devlet Ziraat Üniversitesi bünyesinde jimnastik, masa tenisi, basketbol, futbol ve tenis gibi birçok etkinlik öğrencileri bekliyor.

Geleceğine yön vermek isteyen öğrenciler  Devlet Ziraat Üniversitesi’ni tercih ediyor. Ukrayna’nın önemli şehirlerinden biri olan Odessa’da eğitim almanın avantajlarını yaşamak ve kariyer sahibi olmak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret ediyor.Devlet Ziraat Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için uğraşmanıza gerek yok. Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanları kayıt için gerekli evrakları sizin için hazırlamakta ve Devlet Ziraat Üniversitesi ile ilgili gerekli bilgilendirmeyi ayrıntılı bir şekilde sizlere sunmaktadır. Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları sadece kayıt aşamasında değil her an sizlerin yanınızda. Karşılaşmış olduğunuz tüm sorunlarda eğitim hayatınız boyunca Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlarımıza ulaşabilir ve yardım isteyebilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar  : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!