Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi Bütçeye göre, hem kaliteli hemde yüksek standartlarda eğitim fırsatı bulabilmek zor.

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi

Telekomünikasyon üzerine kaliteli bir eğitim sunan Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi köklü bir eğitim kurumudur. 1900’lü yıllardan bugüne kadar gelmeyi başaran Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi pek çok uzman yetiştirmiştir. Dünya çapında adını duyurmayı başaran Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi Ukrayna’nın en önemli eğitim kurumları arasında yer almaktadır. Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi çeşitli düzeylerde İletişim Merkezleri kurarak faaliyetlerine devam etmiştir. Hem Odessa’nın ihtiyaçlarına cevap veren akademi Ukrayna’nın önemli telekomünikasyon üniversitelerindendir. İletişim ve haberleşme ağı üzerine eğitim almak isteyen öğrenciler modern bir eğitim standardı çerçevesinde teknolojiden faydalanarak teorik ve uygulamalı bir eğitim almanın ayrıcalığını yaşıyor.

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi’ne sınavsız giriş imkanı bulunmaktadır. Hiçbir sınava girmek zorunda kalmayan öğrenciler sınav stresi yaşamadan eğitim almanın avantajlarını yaşıyor. Üniversite sınavına girmenize ya da taban puan almanıza gerek kalmadan haberleşme alanında eğitim alabilir ve kariyer planlarınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi’nden mezun olup iyi yerlerde kariyer sahibi olan pek çok mezun bulunmaktadır. Hayallerinizi süsleyen haberleşme mesleği ile ilgili eğitimi almak artık hiç zor değil. İlk yıl hazırlık eğitiminin verildiği akademide başarılı olanların lisans bölümlerine geçmesi sağlanmaktadır. Hem dil öğrenen öğrenciler hem de telekomünikasyon alanında üstün bir eğitim almanın ayrıcalığını yaşamaktadır. Mezun olan öğrencilerin almış oldukları diploma sayesinde tüm iş kapıları ardına kadar açılmaktadır. Avrupa’nın pek çok yerinde diplomaların geçerliliği bulunmaktadır. Bu nedenle herkes özgürce diplomasıyla iş bulma imkanına sahip olmaktadır.

Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi’ni hem Türk hem de yabancı öğrenciler çok tercih etmektedir. Her yıl binlerce öğrenciye ev sahipliği yapan Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi telekomünikasyon bölümünde eğitim alacak olan öğrencilerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Odessa Ulusal Telekomünikasyon Akademisi’ni tercih ederek başka ülkelerden gelecek olan öğrenciler okul harçları konusunu merak etmektedir. Akademide eğitim almanın yıllık bedeli 2500-3500 dolar arasına değişiklik gösterebilmektedir. 10 aylık bir hazırlık eğitimi alan öğrenciler ortalama 2000 dolar civarında bir ücret ödemektedir. Diğer pek çok yurtdışı eğitim programlarıyla kıyaslandığında oldukça makul fiyatlarla eğitim alma fırsatı sunan Ulusal Telekomünikasyon Akademisi konaklama anlamında da öğrencilere destek oluyor. Öğrencilerin konaklayabilmesi için yurt imkanları bulunanUlusal Telekomünikasyon Akademisi’nde öğrenciler hiçbir zorluk yaşamadan eğitim alma imkanına sahip oluyor.

Ulusal Telekomünikasyon Akademisi hakkında tedirginlikler yaşayan öğrenciler en iyi ve en doğru bilgiyi Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinden arıyor. Telekomünikasyon ve haberleşme üzerinde eğitim almaya karar veren öğrenciler üniversite tercihini Ulusal Telekomünikasyon Akademisi’nden yana kullanıyor. Hem kaliteli hem de ekonomik bir eğitimin anahtarını sunan Ulusal Telekomünikasyon Akademisi her yıl yepyeni öğrencilere ev sahipliği yapıyor ve nitelikli, üstün özelliklere sahip öğrencilerin yetişmesine olanak sunuyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!