Hakkımızda

Yurtdışında alınacak olan eğitimin kişinin kariyerinde ki önemi çok büyük olacaktır. Bunun içinde pek çok sebep bulunabilmektedir. İyi bir dil eğitimi, sorumluluk kazanabilme ve farklı kültürleri tanıma gibi daha pek çok konu bulunmaktadır. Bu konuda Eurostar Yurtdışı Eğitim sayesinde çok iyi bir yurtdışı eğitimi almanız mümkün hale gelmiştir. 1993 senesinden itibaren yurtdışı eğitimi konusunda hizmet veren firmamız ciddi bir tecrübeyi içerisinde barındırmaktadır. Yurtdışı eğitimi ile ilgili pek çok konuda bilgi ve deneyimimiz dünya standartları seviyesinde bulunmaktadır. Bu konuda iyi bir yurtdışı eğitiminin nasıl olacağı konusunda kendimize her açıdan güvenmekteyiz. 20 yılı aşkın süredir profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti vermeye devam etmekteyiz.

Öncelikle yurtdışında alacağınız eğitimde iyi ve kaliteli bir üniversitede bulunmanız gerçekten çok önemlidir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığımız bu konuda pek çok kaliteli üniversite ile işbirliği halindedir. Buda size büyük bir avantaj sağlayacaktır. Pek çok yurtdışı eğitim firmasından farklı olarak piyasaya çok daha hâkim durumda olmamız, sizin daha ayrıcalıklı özelliklerle eğitim alacağınızı garanti etmektedir. Kaliteli bir yurtdışı eğitiminin başında da dil eğitimi gelmektedir. Çünkü okuyacağınız üniversitede, o ülkenin eğitim diline ne kadar hâkim olursanız başarıya ulaşma ihtimaliniz de o denli fazla olur. Bu yüzden Eurostar Dil Okullarında bu konuda çok iyi bir dil eğitimi alabileceğinize emin olabilirsiniz. Pek çok yabancı dil okulu ile bağlantısı bulunan firmamız size en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Anadiliniz gibi konuştuğunuz yeni bir yabancı dil sayesinde ortama uyum sağlamanız ve sosyal açıdan insanlar ile iletişim kurmanız çok daha rahat olacaktır. Bu sayede hem kendinize olan güveniniz artarken hem de başarıya giden yolda büyük bir öncelik kazanacaksınız. Dünya standartlarını yakalamış olan seviyemiz ve hizmetlerimiz sayesinde kendinizi özel hissedeceksiniz.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Çeşitli ülke alternatifleri ile değişik bölümlerde Hukuk, Mimarlık, İnşaat Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, İş Güvenliği, Ekonomi, Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik tedavi, Psikoloji Türkçe eğitim ile alakalı Programlarımız firmamıza özel Doçentler, Profesörler aracığı ile yürütmekteyiz. Verdiğimiz hizmetler sadece eğitim kapsamında değil, yaşama koşullarının kalitesini arttırma açısından da diğer yurtdışı eğitim merkezlerine göre çok daha fazladır. Dile kolay 20 seneden fazla bir tecrübe zaten böyle bir hizmeti alacağınızı göstermektedir. Yerleşim ve konaklama yeri olarak sayısız tercih arasından size uygun olan seçeneği seçtikten sonra gideceğiniz ülkede sizin buraya güvenle yerleşmeniz sağlanmaktadır. Ayrıca yurtdışında eğitim alacağınızdan dolayı gerekli olan evrak ve belgelerin ilgili makamlara tercüme edilerek ulaştırılması da Eurostar Eğitim Danışmanlık firmamızın ilgili personelleri tarafından tercüme edilerek sağlanmaktadır. Bunun ile birlikte gidilen ülkede ki diğer oturma izni, polis kaydı gibi işlemlerde gene bizim tarafımızdan yürütülmektedir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!