İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi ; Ukrayna’da vize başvurusu ve İvano Franskivisk Tıp üniversitesine başvuru ve kabul süreçlerinde tek destekçiniz olacak.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde kaliteli bir eğitim almak için öncelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmanız gerekmektedir. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir şekilde eğitim imkanına sahip olabilirsiniz. İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim sistemi ile beraber öğrencilerimiz bologna eğitim sistemine tabii tutulmaktadır. Üniversite dahilinde verilmekte olan bu eğitim sisteminde öğrencileri sadece pasif bir alıcı olarak görmekten ya da öğretmenleri ise sadece bir verici olarak görmekten ziyade bu alandaki çalışmalarını sürekli olarak geliştirmektedir.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde en iyi şekilde verilmekte olan eğitim ile beraber gerek yurt içinden gelmekte olan öğrenciler bu alanda verilmekte olan eğitimler ile beraber kaliteli bir tıp eğitimi almaları sağlanmaktadır. Diş hekimliği bölümü ile beraber öğrencilerimiz kaliteli bir şekilde eğitim alma imkanına sahip olabileceksiniz. Geçmişten günümüze insanlığın en büyük sorunlarından biri olan diş ve diş eti hastalıkları ile ilgili olarak gerekli çalışmları sürdürebilirsiniz. Bu alanda yapılacak çalışmalar ile ilgili olarak elde edeceğiniz bilgiler neticesinde üniversitemizden mezun olduğunuz takdirde İvano Franskivisk Tıp Üniversitesinden elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemizde geri geldiğinizde bu alanda elde etmiş olduğunuz diplomaların yurdumuz sınırları içerisinde başarılı bir şekilde kullanma imkanına sahip olabileceksiniz. Yapacağınız çalışmalar ile beraber ülkemiz sınırlarında geçerli olmak kaydı ile beraber dilerseniz kendi işinizi yapabilirsiniz. Yani bir poliklinik açarak gerekli çalışmlarınızı sürdürebilirsiniz ya da dilerseniz sağlık bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşunda diş hekimliği yapma imkanına sahip olabilirsiniz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi

Üniversite dahilinde verilmekte olan eğitimlerden bir diğeri ise eczacılık eğitimidir. Bu alanda verilemkte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olarak verilmekte olan eğitim ile beraber bologna eğitim sistemi dahilinde iyi bir tıp eğitimi görme imkanına sahip olabilirsiniz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim bologna eğitim sistemi olarak bilinmektedir. Bu eğitim sistemi dahilinde verilmekte olan eğitimde öncelikli olarak öğretmen ve öğrenci arasındaki diyalogların çok daha güçlü bir halde olduğunu biliyoruz. Bologna eğitim süreci dahilinde yapılan bu çalışmalarda öğretmenin öğrencilere sunacağı konu başlıkları dahilinde öğrencilerin kendi ekip arkadaşlarını oluşturması ile beraber iyi bir eğitim görmesi beklenmektedir. Öğrencilerin almış oldukları konular ile ilgili araştırma yapmalarını sağlanması istenmektedir. Dolayısı ile gerek İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanesinde gerek ise İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde yer alan teknolojik donanım bakımından oldukça yüksek bir sınıfa sahip olan bilgisayar laboratuvarlarında gerekli araştırmaların yapılması öğrenciler tarafından sağlanmaktadır.

Bu alanda öğrenciler gerekli araştırmaları yapmaktadır yaptıkları araştırmaların yetersiz olması durumunda konunun uzmanı olan kişilerin çok daha iyi bir şekilde konu ile ilgili detaylı bilgilere ulaşma imkanına sahip olabileceğiniz gibi konu ile ilgili olarak bu alanda yapılmakta olan çalışmalarda yapılan röportajlar, gerek yazılı dökümanlar gerek ise görsel dökümanlar ile beraber sürdürülmekte olan çalışmalar ile beraber çok daha iyi bir durumda eğitimlerinizi sürdürme imkanına sahip olabiliyorsunuz. Yapacağınız çalışmalar dahilidne en iyi şekilde eğitim alma imkanına sahip olabilmektesiniz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim görmek isterseniz öncelikli olarak Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek alanında uzman kişiler tarafından yapılmakta olan çalışmalar ile beraber en kısa süre içerisinde konusunda uzman arkadaşlarımız gerek Ukrayna’da eğitim için vize işlemlerinizin yürütülmesini sağlayacaktır. Gerek ise İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir tıp eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Eğitim

Bologna eğitim sistemi ile beraber yurt dışında kaliteli bir tıp eğitimi alarak geleceğiniz için yatırım yapmak kesinlikle mantıklı olacaktır. Üstelik üniversite sınav stresini yaşamanıza gerek yok hatta üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezine gelerek konu ile ilgili detaylı bilgiler alabilirsiniz. Yapacağınız çalışmada sizden ne gibi belgeler isteneceği detaylı bir şekidle anlatılacaktır.

Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi telefon numarası olan 0212 244 66 00 numaralı hattından alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan ekip arkadaşlarımız size bu alanda en hızlı ve en gerçekçi çözümleri sunacaktır. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber bologna eğitim sistemi dahilinde kaliteli bir tıp eğitimi sizi bekliyor olacaktır.

Yapacağınız çalışmalar ile beraber kaliteli bir eğitim sürecine tabii tutularak araştırmacı bir kişilik kazancaksınız. Bunun yanı sıra yapacağınız bilimsel araştırmalar ile beraber ekip çalışması, projelendirme ve uygulama çalışmalarının yanı sıra sunum çalışmaları ile beraber ileriye yönelik bir takım hazırlıklara üniversite döneminde başlayacaksınız.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir eğitim alarak geleceğiniz için çağdaş yaşamın getirmiş olduğu sosyal yaşam statülerinde iyi, rahat bir yaşam hazırlamak için ya da saygın bir çevrede aranan bir doktor olmak için ya da iyi bir diş hekimi, iyi bir pediatrist ya da eczacı olmak için öncelikle Ukrayna’da yer alan İvano Frankivsitip Tıp Universitesi dahilinde iyi bir eğitim görmeye hazırsanız üniversitemizi tanıtmaya geçebiliriz.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi dahilinde bir çok ülkeden gelmiş olan yabancı öğrenciler ve Ukrayna’nın yerlisi olan bir çok öğrenci bir arada tıp eğitimi görmektedir. Ukraynayı biliyoruz ki ülkemizin Karadeniz tarafından komşusudur. İvano F. Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın Güney Batı kesimlerinde yer almaktadır. Bu alanda kaliteli bir tıp eğitimi vermekte olan İvano F. Tıp Üniversitesi Ukrayna’nın en prestijli tıp eğitimi veren köklü kuruluşlarından biri olarak bilinmektedir.

İvano Franskivisk Tıp Üniversitesi Bölüm

İvano F. Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitim dili olarak Rusça, Ukraynaca ya da İngilizce olmak üzere bu üç dildenden bir tanesini öğrencilerin yapacakları tercihler doğrultusunda uygulanacak olduğunu belirtimemizde fayda olacaktır. Bu alanda yapılacak lisans eğitmi çalışmalarında öğrenciler için gerekli olan şey bu üç dilden en az birini ileri derecede akıcı bir aksana sahip bir şekilde bilmeleri istenmektedir. Eğer bu üç dilden birini bilmiyorsanız sizi bir yıl sürecek olan bir hazırlık eğitimi süreci bekliyor olacaktır. Hazırlık eğitimi süresince kaliteli bir şekilde yabancı dil eğitimi verilecek ve ects kredi sistemi ile beraber bologna eğitim sistemi uygulanmakta olan bu hazırlık eğitimi süresince başarılı olduğunuz takdirde lisans eğitimi almak için bir üst sınıfa geçeceksiniz. Yılda iki kez öğretim görevlisi tarafından kullanılmakta olan kanaat notu sistemi dahilinde lisans eğitimi süreciniz başlayacaktır.

Lisans eğitimi sürecinde ise üniversite dahilinde gerek araştırmalar yaparak gerek bu alanda çalışmalarınızı sürdürerek kaliteli bir şekilde bilgi edinemeniz sağlanacaktır. İleri düzeyde yabancı dile sahip olacağınız bu eğitim hayatınız boyunca İ. Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomanızın ülkemizde geçerliliğini korumakta olan yüksek öğretim kurumu yani yök ile aralarındaki denklikten dolayı alacağınız diplomalar ülkemiz sınırları içerisinde her alanda geçerlilik sahibi olacaktır.

Sizde bu alanda çalışmalarınızı en iyi şekilde sürdürerek dilerseniz kendi polikliniğinizi açabileceksiniz dilerseniz sağlık bakanlığına bağlı bir kuruluşta görevinizi yapabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar  : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5  Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!