Donetsk Ulusal Üniversitesi

Donetsk Ulusal Üniversitesi

Donetsk Ulusal Üniversitesi , En kaliteli mavi diplomayı Donetsk Ulusal Üniversitesinden mezun olduğunuzda hak ediyor olacaksınız.

Donetsk Ulusal Üniversitesi

Donetsk Ulusal Üniversitesi en yüksek seviyede akreditasyona sahip bir kurum olup öğrencilere kaliteli bir eğitim sunmayı amaç edinen önemli eğitim kurumlarından biridir. Donetsk Ulusal Üniversitesi beşeri bilimler, ekonomik bilimler ve doğal bilimler alanında kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Ülkenin önemli eğitim kurumlarından biri olan Donetsk Ulusal Üniversitesi lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi vermektedir. Donetsk Ulusal Üniversitesi şimdiye kadar lisans ve yüksek lisans alanında 53 uzman, doktora alanında ise 63 farklı dalda uzman yetiştirmiştir. Ukrayna’nın öne çıkan eğitim kurumlarından biri olan Donetsk Ulusal Üniversitesi hem Ukraynalı öğrencilere hem de yabancı öğrencilere kaliteli ve evrensel bir eğitim sunmaktadır.

Donetsk Ulusal Üniversitesi

pek çok alanda eğitim hizmeti sunmaktadır. Bu sebeple geniş bir yelpazeye hitap eden Donetsk Üniversitesi çok sayıda öğrenci tarafından tercih edilmektedir. Bölüm çeşitliliği oldukça fazla olan Donetsk Üniversitesi hem akademik kadrosu hem de eğitim sunulan sınıflarıyla farkını ortaya koymaktadır. Akademik kadrosu son derece geniş olan Donetsk Üniversitesi dünyanın pek çok yerinden önemli isimleri bir araya getirmiştir. Donetsk Üniversitesi sınıfları modern bir şekilde dizayn edilmiş olup teknolojik ekipmanlara yer verilmiştir. Teorik eğitimin yoğun bir şekilde verildiği Donetsk Üniversitesi’nde uygulamalı eğitim de çok önemli bir yere sahiptir.

Donetsk Ulusal Üniversitesi yabancı öğrencilerin konaklayabilmesi için yurt imkanı sunmaktadır. Yurtlar son derece temiz ve bakımlı olup öğrencilerin ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir. 1-2-3 kişilik odalarda konaklama imkanı sunan Donetsk Üniversitesi yurtları çok makul fiyatlarla konaklama imkanı sunuyor. Aylık 200-300 dolar ödeyerek Donetsk Üniversitesi yurtlarında konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Yurtlarda konaklamak istemeyen yabancı öğrenciler için Ukrayna’da kiralık ev imkanları da oldukça geniştir. Son derece yeni, bakımlı ve temiz evler çok uygun fiyatlarla kiraya verilmektedir. Öğrenciler kiralık evlerde tek kalabileceği gibi birkaç kişi bir araya gelerek ev tutabilmektedir. Donetsk Üniversitesi’nde ulaşım ve yeme içme giderler de son derece makuldür. Ulaşım anlamında Ukrayna’da hiçbir sorunla karşı karşıya kalmayan öğrenciler aylık ulaşım kartı çıkartarak ulaşım maliyetlerini büyük oranda düşürmektedir. Yeme içme kültürü açısından birbirinden lezzetli yemekleri bünyesinde barındıran Ukrayna her çeşit yemeği öğrencilere uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ukrayna’da sosyal yaşam oldukça hareketli ve eğlencelidir. Bu sebeple öğrenciler çok para harcamadan hem eğleniyor hem de sosyalleşme fırsatına sahip oluyor.

Donetsk Üniversitesi’nde eğitim almaya karar veren öğrenciler eğitim danışmanlığı ofislerinden yardım alarak sorunsuz ve hızlı bir şekilde kayıt işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. DonetskÜniversitesi’ne kolay bir şekilde kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret ediyor. Eğitim danışmanları öğrencilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda Donetsk Üniversitesi’nin bölümlerine kayıt işlemlerini başarıyla tamamlamaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

 

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!