Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi

Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi inşaat mühendisliği alanlarında kendine özgü uygulama alanlarını hizmet..

Dnepropetrovsk Üniversitesi

İnşaat mühendisliği ve mimarlık üzerine eğitim hizmeti sunan Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi kaliteli bir eğitim kurumudur. Ukrayna’nın öne çıkan üniversitelerinden biri olma özelliğini taşıyan Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi her gün binlerce kişiye kapılarını aralamaktadır. İnşaat mühendisliği ve mimarlık bölümü her öğrencinin hayalini kurduğu bölümlerdendir. Ancak sınav sistemiyle giriş yapılan ülkelerde bu bölümleri kazanmak oldukça zorludur. Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi sınavsız öğrenci alımı gerçekleştirmektedir. Bu sebeple öğrenciler hiçbir sınava girmek zorunda kalmadan özgürce istediği bölümlere yerleşebilmektedir. Hayallerini kurduğu bölümlere sırf sınav puanı yetmemesi nedeniyle giremeyen öğrenciler Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’ne sınavsız girmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Dnepropetrovsk Devlet İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi

Ukrayna’nın köklü ve çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri olma özelliğini taşımaktadır. İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi eğitim ücretleri de oldukça makuldür. Aylık 2000 dolar ve 3000 dolar ödeyerek öğrenciler rahatlıkla eğitim alma fırsatına sahip oluyor ve uygun eğitim harçları sayesinde ailesine yük olmuyor.İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’nin yurt imkanları da oldukça geniştir. Yabancı öğrencilerin konaklayabilmesi için yurt tahsis edilmiştir. Öğrenciler isterse yurtlarda konaklamakta isterse kendi bütçelerine uygun ev tutabilmektedir. inşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi yurtlarına aylık 200-300 dolar ödeyerek öğrenciler rahatlıkla konaklayabilmektedir. Ancak yurtlarda kalmak istemeyen öğrenciler için pek çok uygun fiyatlı kiralık ev bulmak da mümkündür.

İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi geniş bir yerleşke içerisine kurulmuş olup öğrenciler için uygun bir dizayna sahiptir. Sınıflar öğrencilerin kaliteli bir eğitim alabilmesi için modern ve teknolojik bir şekilde tasarlanmıştır. Öğrencilerin sosyal ve kültürel aktivitelerini yerine getirebilmeleri için pek çok alan bulunmaktadır. İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi içerisinde yabancı dil merkezleri, bilgisayar odaları, kütüphane, yemekhane, basketbol, voleybol ve futbol sahaları, jimnastik odaları ve tenis kortları bulunmaktadır. Öğrencilerİnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’nde zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Öğrencilerin sosyal açıdan gelişmelerine olanak sunan İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi yeni çevre edinmenize olanak sunar ve bakış açınızı geliştirir.

İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi kayıt işlemleri son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri sizler için kayıt işlemlerini kısa sürede gerçekleştirmekte ve sizleri hiçbir şekilde yormamaktadır. İnşaat Mühendisliği ve Mimarlık Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler için Eurostar yurtdışı eğitim danışmanları istek ve talepleri göz önünde bulundurarak gerekli işlemleri başlatmakta ve sizler için tüm kayıt işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştirmek için yoğun bir çalışma sergilemektedir.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!