Ternopil Tıp Üniversitesi

Ternopil Tıp Üniversitesi

Ternopil Tıp Üniversitesi ; Hem sosyal hemde kültürel açıdan gelişmeni sağlayacak mezun olduğunda iş bulabilmen oldukça kolay olabilecek.

Ternopil Tıp Üniversitesi

Ternopil Tıp Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi almak için 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber sizlere yardımcı olacak olan ekip arkadşalarımıza ile beraber bu alanda sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Ternopil Tıp Üniversitesi dahilnde alacağınız eğitimlerde kullanılacak olan eğitim dili Rusça, Ukraynaca ya da İngilizcedir.

Bu üç dilden en az bir tanesi ile ilgili olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi iseniz öncelikli doğrudan Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde tercih etmiş olduğunuz bölümde eğitim görebilirsiniz. Fakat bu üç dil ile ilgili olarak kapasamlı bir şekilde bilgiye sahip değilseniz sizi bir yıl sürecek olan hazırlık eğitimi bekliyor olacaktır. Yirmi beş yaşından büyükseniz bu hazırlık eğitimine katılamazsınız.

Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde eğitim görmek isterseniz öcnelikli olarak lise ya da lise dengi bir okuldan mezun olmuş olmalısınız. Ternopil Tıp Üniversitesi için gerekli kayıt işlemleri sırasında elde etmiş olduğunuz bu lise diploması Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisinde yer alan ekip arkadaşlarımız tarafından kullanılarak tercih etmiş olduğunuz bölüm dahilinde kayıt işlemlerinizin gerçekleştirilmesi sağlanacaktır.

Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde iyi bir lisans eğitimi almak isterseniz öncelikli olarak Ukrayna vizesine ihtiyacınız olacaktır. Bunun için ise sağlıklı olduğunuzu gösteren yani aids olmadığınızı belirten bir sağlık raporuna ihtiyacınız var. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığına bağlı bir sağlık kuruluşundan alacağınız bu rapor heyet tarafından onaylanmış olmalıdır.

Bunun yanı sıra yapılacak olan çalışmalar dahilinde doğrudan tercüme işlemleri gerçekleştrilmeli ve noter huzurunda onaylandıktan sorna kaymakamlık tarafından da onaylanması gerekiyor. Bununla beraber alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübeye sahip olan ekip arkadaşlarımız gerekli vize işlemlerini kısa süre içerisinde neticeye kavuşturacaktır.

Ternopil Tıp Üniversitesi bünyesinde şu bölümleri barındırmaktadır.

  • Tıp Bölümü
  • Diş Hekimliği Bölümü
  • Eczacılık Bölümü
  • Hemşirelik Bölümü
  • Morfoloji Bölümü
  • Tıbbi ve Biyolojik Enstitüsü Bölümü
  • Sağlık hijyen Bölümü
  • Patolojik Bölümü

Sizde dilerseniz bu bölümlerin birinde kaliteli bir şekilde lisans eğitimi alma imkanına sahip olabilirsiniz. Bu alanda yapacağınız çalışmalar ile beraber Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz diplomalar ile beraber ülkemimizde geçerli olan sistem yüksek öğretim kurumu yani yök denkliği dahilinde elde edeceğiniz diplomalar ülkemiz sınırları içerisinde geçerliliğini korumaktadır. Bunun yanı sıra Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimler Avrupa eğitim müfredatı ile bire bir aynı orantıda olduğundan dolayı Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde elde edeceğiniz teknik bilgiler eşliğinde mezun olduğunuzda elde edeceğiniz diplomanız bir çok Avrupa ülkesinde de geçerlilik sahibi olacaktır.

Sizlerde dilerseniz Ternopil Tıp Üniversitesinde iyi bir eğitim almak için öncelikli olarak 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisini arayarak konu ile ilgili ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu alanda yapılmakta olan çalışmalarda gerek Ukrayna vizesi işlemleri gerek ise Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde tercih edeceğiniz bölümler doğrultusunda yerleştirilmenizi en etkili ve en hızlı bir şekilde sonuçlandırmakta olan ekip arkadaşlarımız yapmış olduğu başvurularda elde ettikleri tam başarı ile beraber sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Bu alanda yapılacak çalışmalar ile beraber bologna eğitim sistemi dahilinde etkili bir lisans eğitimi sürecinden geçirilecek ve ects kredi sistemi ile çalışmalarınızı sürdüreceksiniz.

Ukrayna’da eğitim vermekte olan en prestijli tıp üniversitelerinden biri olan Ternopil Tıp Üniversitesi dahilidne kırk bi fakülte bir araya getirilmiş bir vaziyette lisans ve uzmanlık alanlarında hizmet sunuluyor olması ile beraber her yıl dünyanın bir çok ülkesinden yaklaşık olarak iki bin kişilik bir öğrenci ağıtmalakta olan Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde geçmişten günümüze yaklaşık olarak otuz bin kişilik bir öğrenci kadrosu mezun olmuş ve kendi alanlarında dünyanın çeşitli merkezlerinde görevlerini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde verilmekte olan kaliteli bir eğitim sistemi bulunuyor. Bu eğitim sistemi bütün dünyanın kabul görmüş olduğu bologna eğitim sistemidir. Bu sistem ile beraber öğrencilerin en iyi şekilde bilgiye hazır ulaşmasından ziyade araştırmaya teşvik ederek ulaşması sağlandığından dolayı kaliteli bir eğitim almış olması sağlanmtakdır. Bu şekilde elde edilen bilgileri öğrenci uzun yıllar rahat bir şekilde hafızasında tutabilmektedir.

Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde yapılmakta olan çalışamlarda öğrenciler en iyi şekilde eğitime tabi tutulduğundan dolayı öğretmenlerin sunacağı konu başlıkları ile beraber öğrenciler dilerse Ternopil Üniversitesi dahilinde yer alan araştırma kütüphanlerinde dilerse Ternopil Tıp Üniversitesi bünyesinde yer alan teknolojik donanım bakımından gerek alt yapısı ile gerek ise ağ sistemi ile beraber kaliteli bir yapıya sahip bilgisayar laboratuvarlarında konu ile ilgili iyi bir şekilde araştırma yapabilmeleri sağlanmaktadır.

Fakat bunların yetersiz görülmesi durumunda öğrenciler kendi ekip arkadaşları ile beraber bu alanda beraber tercih etmiş oldukları araştırma konuları dahilinde konunun uzmanı bir kişi ile ayarlayacakları görüşmeler ile beraber bu alanda en iyi düzeyde bilgiye ulaşabilmektedir.

Bunun akabinde ise öğrencilerin elde etmiş oldukları gerek yazılı gerek ise görsel dökümanlar taslaklar halinde bir araya getirilerek konu ile ilgili en iyi şekilde verim alacak düzeyde oluşturulması sağlanacaktır. Ternopil Tıp Üniversitesi dahilinde sizlerde dilerseniz iyi bir şekilde eğitim alabilirsiniz. Bu alanda yapılacak olan çalışmaları alanında yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübe ile beraber uzmanlaşmış olan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisi ekibimiz sizin adınıza yapmaktadır. Bu alanda öncelikli olarak ayrıntılı bir şekilde bilgi almak isterseniz 0212 244 66 00 numaralı telefon hattını arayarak konu ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Üstelik her hangi bir şekilde üniversite sınavı stresini yaşamanıza gerek yok ya da her hangi bir şekilde üniversite sınavına girmenize de gerek yoktur. Bu alanda yapılacak olan çalışmalarda 0212 244 66 00 numaralı telefonu arayarak ya da doğrudan Euro star yurt dışı eğitim merkezi başvuru ofisine gelerek bu konu ile ilgili ayrıntılı bilgileri öğrenbilir ve bunun akabinde ise yapılacak olan çalışmalar ile beraber Ternopil Üniversitesinde iyi bir lisans eğitimi alabilirsiniz.

Ternopil Üniversitesi dahilinde göreceğiniz eğitimler neticesinde elde edeceğiniz diplomanız yüksek öğretim kurumu yani yök ile olan denklik sistemi dahilinde tutulacağından dolayı diplomanızı ülkemiz sınırları içerisinde kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ternopil Üniversitesi dahilinde verilmekte olan eğitimlerde Avrupa’da uygulanmakta olan eğitim müfredatı bire bir olduğundan dolayı Avrupada da bir çok ülkede diplomalarınız geçerli olmaktadır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Eurostar : Adres: Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!