Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayabilecek diploma geçerliliği yüksek yurtdışı üniversitelerindendir.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

1992 yılında kurulan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi yeni bir üniversite olmasına rağmen kısa sürede çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri haline geldi. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 2004 yılında 4. Akreditasyon seviyesine ulaştı. 40 farklı ülkeden öğrenci kabul eden Krok Ekonomi Üniversitesi ekonomi alanında kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Ekonomi, maliye ve hukuk alanlarında modern bir eğitim sunan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi iş piyasasında yer alan rekabetleri arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Krok Ekonomi Üniversitesi’nin Kiev ve Ukrayna’da olmak üzere 16 farklı bölgede hazırlık bölümü bulunmaktadır. Krok Ekonomi Üniversitesi 2002 yılında yabancı öğrenciler için hazırlık Eğitim Bölümü kurmuştur. 25 yaşından küçük olan herkes Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim alabilmektedir. Sınav şartı aramaksızın öğrenci kabul eden Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi sadece lise diplomasıyla öğrenci başvurularını kabul etmektedir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi kayıt alırken öğrencilerin hangi liseden mezun olduğuna ve not ortalamasına bakmamaktadır.

Öğrenci Değişim Programında Gidilebilecek Üniversiteler

Üniversite Listesi
Wyzsza Szkola Biznesu – National Louis University Poland
Kozminski University
University of Dabrowa Gornicza
Mykolas Romeris University
Turiba University
Kodolányi János University of Applied Sciences
University of Foggia
Catholic University San Antonio of Murcia
Harz University of Applied Sciences
University «Ştefan cel Mare» of Suceava
Istanbul Kültür University
University of Applied Sciences Baltazar
Netherlands Business Academy
IMC University of Applied Sciences Krem
Cappadocia University
Liepaja University
Haliç University
Kraków Academy of Fine Arts named after Jan Matejk

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi okul ücretleri yarım veya 2 dönem olarak bir arada ödenebilmektedir. Krok Ekonomi Üniversitesi okul fiyatları diğer pek çok eğitim kurumana göre oldukça idealdir. Yıllık 2000-3500 dolar arasında fiyatlandırılan eğitim hizmeti sayesinde öğrenciler özgürce eğitim almanın fırsatını yaşamaktadır. Yurtdışı eğitimi almak isteyen pek çok öğrenci maddi zorluklar nedeniyle istediği üniversitelerde eğitim almaktadır. Ancak Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yer alan Krok Ekonomi Üniversitesi hem okul harçları hem de yurt imkanları nedeniyle öğrencilerin ilk tercih ettiği eğitim kurumlarından biri olmayı başarmıştır.

Eğitim Dili

Dil
Ukraynaca
İngilizce

Ekonomi, hukuk, işletme, Uluslararası ilişkiler alanında eğitim hizmeti sunan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nde üç tane dersten başarısız olan öğrenciler okuldan uzaklaştırılmaktadır. Krok Ekonomi Üniversitesi sadece lisans eğitimi değil yüksek lisans eğitimi de vermektedir. Pek çok avantaja sahip olan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi sosyal yaşam imkanlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Okul içerisinde kütüphane, bilgisayar odaları, yabancı dil merkezleri bulunuyor. Ayrıca öğrencilerin sportif faaliyetlerini yerine getirebilmesi için basketbol, voleybol, futbol sahaları, masa tenisi ve tenis kortları da yer alıyor. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler geleceğine yön veriyor ve kariyer planlamasını en üst düzeyde yapma fırsatına sahip oluyor.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmayı düşünen öğrenciler kaliteli bir yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti almak ister. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri Krok Ekonomi Üniversitesi’ne kaydolmak isteyen öğrencilerin kayıt aşamalarında yanında oluyor ve en kısa sürede kayıt işlemlerini başarıyla tamamlamasına olanak sunuyor. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nin avantajlarını öğrenmek isteyen öğrenciler eğitim danışmanları sayesinde Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nin hem eğitim hem konaklama hem de sosyal aktiviteler gibi pek çok önemli avantajlarını öğrenme fırsatına sahip oluyor.

#ukraynaüniversiteleri #kievkroküniversitesi #kievekonomiüniversitesi

Ukraynaca, Rusça ya da Ukraynaca dillerinde iletişim kurabileceğiniz Kiev Krok Üniversitesine kayıt işlemlerinizin sorunsuz ve aksama yaşanmadan yapılabilmesi için danışmanlık hizmeti almanızı öneririz. Aksi halde iletişim ya da bürokratik sorunlarından kaynaklanacak problemler sonucunda başvuru ve kayıt işlemlerinizi yapamayabilirsiniz.

Yurtdışında üniversite okumak isteyen öğrencilerin en fazla kafalarına takılan mevzu denklik konusudur. Ukrayna üniversitelerinde eğitim almak iseyenler de YÖK denkliği konusunda endişe yaşayabilmektedirler. Fakat Kiev Krok Üniversitesi YÖK tanınırlık listesinde yer almaktadır. Mevzuata uyulduğu takdirde üniversite diplomalarında kolaylıkla denklik alınır. Üniversitenin mezunlarına verdiği Europass Mavi Diploma Eki sayesinde de kariyerinize Avrupa ülkelerinde devam edebilirsiniz. Çünkü bu diploma uluslararası kurumlar tarafından yetkinliğinizin ve aldığınız eğitimin tanınmasını sağlar.

 

Tercih Sebepleri

Kiev Krok ÜniversitesiKiev Krok Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!