Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi, beklentilerinizi en üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor, öğrencilerin istedikleri tüm üniversite gereksinimlerini en iyi şekilde karşılıyor.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi

1992 yılında kurulan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi yeni bir üniversite olmasına rağmen kısa sürede çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri haline geldi. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 2004 yılında 4. Akreditasyon seviyesine ulaştı. 40 farklı ülkeden öğrenci kabul eden Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi ekonomi alanında kaliteli bir eğitim hizmeti sunmaktadır. Ekonomi, maliye ve hukuk alanlarında modern bir eğitim sunan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi iş piyasasında yer alan rekabetleri arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürmektedir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nin Kiev ve Ukrayna’da olmak üzere 16 farklı bölgede hazırlık bölümü bulunmaktadır. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi 2002 yılında yabancı öğrenciler için Ön Eğitim Bölümü kurmuştur. 25 yaşından küçük olan herkes Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nde eğitim alabilmektedir. Sınav şartı aramaksızın öğrenci kabul eden Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi sadece lise diplomasıyla öğrenci başvurularını kabul etmektedir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi kayıt alırken öğrencilerin hangi liseden mezun olduğuna ve not ortalamasına bakmamaktadır.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi okul ücretleri yarım veya 2 dönem olarak bir arada ödenebilmektedir. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi okul fiyatları diğer pek çok eğitim kurumana göre oldukça idealdir. Yıllık 2000-3500 dolar arasında fiyatlandırılan eğitim hizmeti sayesinde öğrenciler özgürce eğitim almanın fırsatını yaşamaktadır. Yurtdışı eğitimi almak isteyen pek çok öğrenci maddi zorluklar nedeniyle istediği üniversitelerde eğitim almaktadır. Ancak Ukrayna’nın başkenti Kiev’de yer alan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi hem okul harçları hem de yurt imkanları nedeniyle öğrencilerin ilk tercih ettiği eğitim kurumlarından biri olmayı başarmıştır.

Ekonomi, hukuk, işletme, Uluslararası ilişkiler alanında eğitim hizmeti sunan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nde üç tane dersten başarısız olan öğrenciler okuldan uzaklaştırılmaktadır. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi sadece lisans eğitimi değil yüksek lisans eğitimi de vermektedir. Pek çok avantaja sahip olan Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi sosyal yaşam imkanlarıyla da oldukça dikkat çekiyor. Okul içerisinde kütüphane, bilgisayar odaları, yabancı dil merkezleri bulunuyor. Ayrıca öğrencilerin sportif faaliyetlerini yerine getirebilmesi için basketbol, voleybol, futbol sahaları, masa tenisi ve tenis kortları da yer alıyor. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler geleceğine yön veriyor ve kariyer planlamasını en üst düzeyde yapma fırsatına sahip oluyor.

Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ne kayıt yaptırmayı düşünen öğrenciler kaliteli bir yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti almak ister. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’ne kaydolmak isteyen öğrencilerin kayıt aşamalarında yanında oluyor ve en kısa sürede kayıt işlemlerini başarıyla tamamlamasına olanak sunuyor. Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nin avantajlarını öğrenmek isteyen öğrenciler eğitim danışmanları sayesinde Kiev Krok Ekonomi Üniversitesi’nin hem eğitim hem konaklama hem de sosyal aktiviteler gibi pek çok önemli avantajlarını öğrenme fırsatına sahip oluyor.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!