Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesinde eğitim gören öğrenciler, hiçbir adaptasyon sorunu yaşanmaktadır.

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Avrupa Birliği ülkelerince tanınan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi öğrencilerin sık sık tercih ettiği başarılı bir üniversite olmuştur. Ukrayna son yılların eğitim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Pek çok üniversitenin yer aldığı Ukrayna’da eğitim alan öğrenciler Hem Ukrayna’nın hem de sınavsız eğitim almanın ayrıcalığını yaşıyor. Hiçbir şekilde sınava tabi tutulmayan öğrenciler sadece lise diplomasını getiriyor ve diplomalarına istinaden kayıt yaptırabiliyor. Taban puan ve sınav şartı bulunmayan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi öğrencilerin lise diplomasını alarak kayıt işlemlerini tamamlıyor. Hangi lise ve bölümde okuduğunuza bakılmaksızın Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’nde eğitim almaya ve ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Avrupa Birliği kriterlerine uyumlu bir şekilde eğitim sunan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi 95 bin metrekarelik bir alana kurulmuştur. Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm alanları bünyesinde barındıran Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi son derece gelişmiş eğitim kurularından biridir. Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi bünyesinde 4 adet yemek salonu, 8 adet yurt, sağlık ocağı, büfeler, spor salonu, stad ve tenis kortları yer almaktadır. Öğrencilerin konaklama sorunu ile karşı karşıya kalmaması için Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi 8 adet yurt inşa etmiştir. Öğrenciler Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’ni tercih ettiklerinde en çok merak ettiği konuların başında konaklama ve yurt imkanları gelmektedir. Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler yurt problemi yaşamıyor. Bünyesinde 8 adet yurt bulunan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi öğrencilere kaliteli bir şekilde konaklama imkanı sunuyor.

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’nin pek çok öğrenci tarafından tercih edilmesinin asıl nedeni hem eğitim kalitesinin üst düzey olması hem de fiyatların ucuzluğudur. Özel üniversitelerle kıyaslandığında çok makul fiyatlara eğitim alma fırsatı sunulmaktadır. Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi lisans eğitim fiyatları yıllık 2000 dolar ile 3000 dolar arasında değişmektedir. Bu sebeple Avrupa’nın pek çok noktasında her yıl yeni binlerce öğrenciyi kabul eden Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi büyümeye devam etmektedir. Öğrencilerin kaliteli bir eğitim alabilmesi için sürekli çalışan, kendini yenileyen ve geliştiren Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi kalitesiyle adını duyurmayı başarmış bir eğitim kurumudur.

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’nde eğitim alacak öğrenciler üç farklı yabancı dil öğrenme imkanına sahip oluyor. Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler dil eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra lisans bölümlerine geçmeye hak kazanmaktadır. Günümüzde dil eğitiminin önemi oldukça açıktır. Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’nin dil imkanlarından faydalanmak, kaliteli bir lisans eğitimi almak, uygun fiyatlarla konaklama ve eğitim almanın farkını yaşamak isteyen öğrenciler Ukrayna Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’ni tercih ediyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde danışmanlarımız öğrencilere yardımcı olmakta ve öğrencilerin ihtiyaç duydukları eğitim danışmanlığı hizmetini sonuna kadar vermektedir. Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi tüm öğrencilere kapılarını aralamaktadır.

Sizde kaliteli bir eğitim sürecinde iyi bir şekilde eğitim almak isterseniz yapmanız gereken şey 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşmak olacaktır.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!