Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi yurtdışında eğitim okumak isteyen öğrencilere birçok avantaj sunmakta kaliteli eğitim vermektedir.

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi

Avrupa Birliği ülkelerince tanınan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi öğrencilerin sık sık tercih ettiği başarılı bir üniversite olmuştur. Ukrayna son yılların eğitim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Pek çok üniversitenin yer aldığı Ukrayna’da eğitim alan öğrenciler Hem Ukrayna’nın hem de sınavsız eğitim almanın ayrıcalığını yaşıyor. Hiçbir şekilde sınava tabi tutulmayan öğrenciler sadece lise diplomasını getiriyor ve diplomalarına istinaden kayıt yaptırabiliyor. Taban puan ve sınav şartı bulunmayan Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi öğrencilerin lise diplomasını alarak kayıt işlemlerini tamamlıyor. Hangi lise ve bölümde okuduğunuza bakılmaksızın Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’nde eğitim almaya ve ayrıcalıklarını yaşamaya başlayabilirsiniz.

Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi İş Birliği İçinde Olduğu Üniversiteler

Üniversite
Ulusal Pirogov Tıp Üniversitesi
Vinnytsia Ulusal Teknik Üniversitesi
Ivano-Frankivsk Ulusal Petrol ve Gaz Teknik Üniversitesi
Kirovograd Uçuş Akademisi
Bogomolets Ulusal Tıp Üniversitesi

Avrupa Birliği kriterlerine uyumlu bir şekilde eğitim sunan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi 95 bin metrekarelik bir alana kurulmuştur. Öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm alanları bünyesinde barındıran Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi son derece gelişmiş eğitim kurumlarından biridir. Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi bünyesinde 4 adet yemek salonu, 8 adet yurt, sağlık ocağı, büfeler, spor salonu, stad ve tenis kortları yer almaktadır. Öğrencilerin konaklama sorunu ile karşı karşıya kalmaması için Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi 8 adet yurt inşa etmiştir. Öğrenciler Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’ni tercih ettiklerinde en çok merak ettiği konuların başında konaklama ve yurt imkanları gelmektedir. Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler yurt problemi yaşamıyor. Bünyesinde 8 adet yurt bulunan Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi öğrencilere kaliteli bir şekilde konaklama imkanı sunuyor.

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’nin pek çok öğrenci tarafından tercih edilmesinin asıl nedeni hem eğitim kalitesinin üst düzey olması hem de fiyatların ucuzluğudur. Özel üniversitelerle kıyaslandığında çok makul fiyatlara eğitim alma fırsatı sunulmaktadır. Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi lisans eğitim fiyatları yıllık 2000 dolar ile 3000 dolar arasında değişmektedir. Bu sebeple Avrupa’nın pek çok noktasında her yıl yeni binlerce öğrenciyi kabul eden Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi büyümeye devam etmektedir. Öğrencilerin kaliteli bir eğitim alabilmesi için sürekli çalışan, kendini yenileyen ve geliştiren Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi kalitesiyle adını duyurmayı başarmış bir eğitim kurumudur.

Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’nde eğitim alacak öğrenciler üç farklı yabancı dil öğrenme imkanına sahip oluyor. Ukraynaca, Rusça ve İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler dil eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra lisans bölümlerine geçmeye hak kazanmaktadır. Günümüzde dil eğitiminin önemi oldukça açıktır. Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’nin dil imkanlarından faydalanmak, kaliteli bir lisans eğitimi almak, uygun fiyatlarla konaklama ve eğitim almanın farkını yaşamak isteyen öğrenciler Ukrayna Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi’ni tercih ediyor. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde danışmanlarımız öğrencilere yardımcı olmakta ve öğrencilerin ihtiyaç duydukları eğitim danışmanlığı hizmetini sonuna kadar vermektedir. Odessa Ulusal Mechnikov (Meçnikov) Üniversitesi tüm öğrencilere kapılarını aralamaktadır.

Sizde kaliteli bir eğitim sürecinde iyi bir şekilde eğitim almak isterseniz yapmanız gereken şey 0212 244 66 00 numaralı telefondan bize ulaşmak olacaktır.

#ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaokumak #odessaulusalmechnikovüniversitesi

Dünya üniversiteleri arasında kendine önemli bir konum edinmiş Odessa Mechnikov Üniversitesi QS Dünya Üniversiteleri sıralamasında 1001-1200 arasındadır.

YÖK tanınırlık listesinde olan Odessa Mechnikov Üniversitesi diplomalarının denkliği sağlanabilmektedir. Böylece mezuniyetiniz sonrasında mesleğinizi Türkiye’de yapabilirsiniz. aynı zamanda üniversitenin size sunduğu Europass Mavi Diploma sayesinde kariyerinize Avrupa ülkelerinde de devam edebilirsiniz.

Tercih Sebepleri

Ukrayna Üniversite EğitimiOdessa Mechnikov Üniversitesi
Puanla
[OY: 1 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!