Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi Lisans eğitiminiz boyunca çok sayıda kaynak ulaşımına sahip olmak için okuyabilirsiniz.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi- Maup

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nin uzmanlık alanı işletme ve ekonomik üzerine olup tüm öğrencileri kabul etmektedir. Kiev’in en önemli ekonomik ve işletme eğ bölümü üzerine eğitim sunan eğitim merkezlerinden biri olan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi Rusça ve Ukraynaca dillerinde hazırlık eğitimi alabilmek mümkünüdür. Hazırlık eğitimini Rusça ve İngilizce dilleri üzerine alan öğrenciler hem dil öğrenmek hem de ileride kariyer hayatlarında dil ile ilgili bir problem yaşamaktadır. Dil eğitimini alan öğrenciler yıl sonunda sınava girmekte ve başarılı olması halinde Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde lisans eğitimi almaya başlamaktadır.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencilere hazırlık eğitimi vermektedir. İsteyen öğrenciler hazırlık eğitimini Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde aldıktan sonra başka üniversitelere de geçiş yapma hakkına sahiptir. Hazırlık eğitimine başlayan öğrenciler ilk bir ay boyunca grup değiştirme hakkına sahiptir. Ancak bir aylık süreyi geçtikten sonra grup değiştirmek mümkün değildir. Hazırlık eğitimini tamamlayan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencileri üniversiteden çok memnun kaldıkları için kolay kolay başka bir üniversite geçmek istemiyorlar. Ancak Ekonomi ve İşletme Üniversitesi öğrencilere böyle bir avantaj sunmaktadır. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi güzel ve modern bir şekilde dizayn edilmiştir. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nin giriş kapısında eski Roma sütunlarını andıran unsurlar kullanılarak binalar tasarlanmıştır.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde içerisinde 400.000’i aşkın kitabın bulunduğu bir kütüphane beklemektedir. Ayrıca öğrencilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayabilmek adına üniversite içerisinde pek çok merkez kurulmuştur. Sportif ve sanatsal faaliyetlerin özgürce gerçekleştirilebildiği Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde öğrencilerin sosyal yaşamlarına da çok önem verilmektedir.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nin kabul tarihi 15 Ağustos ile 15 Aralık arasındadır. 1 Eylül’de eğitime başlayan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde 2 haftalık bir sömestr tatili bulunmaktadır. Derslere devam etme zorunluluğu isteyen Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’nde resmi tatiller dışında tatil yapma imkanı bulunmamaktadır. Dışarıdan gelen yabancı öğrenciler için tahsis edilmiş yurt imkanı da bulunmaktadır. Yabancı ülkelerden gelerek Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’ne kayıt yaptıran yabancı öğrencilerin konakladığı yurtlar 6. Yurttur. Öğrenciler bu yurtta konforlu ve rahat bir şekilde konaklama imkanına sahip oluyor.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak için geç kalmayın. Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize gelin ve özgürce istediğiniz üniversiteye yerleşmenizi sağlayalım. Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’ni tercih edecek olan öğrenciler kontenjanlar dolmadan ofisimize gelmeli ve hemen kayıt işlemleri başlatılmalıdır. Herkesin istediği bölümlerde eğitim almasına olanak sunan Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi’ne kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler sadece ofislerinize gelerek kayıt işlemlerini başlatabiliyor. Eğitim danışmanlarımız kayıt işlemlerinizi en kısa sürede tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Kiev Ekonomi ve İşletme Üniversitesi- Maup Eğitim Dili;

Ukraynaca Rusça

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu


Puanla
[OY: 2 Ortalama: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!