Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi ; Hayallerinin peşinden koşan ve hayallerini gerçekleştirmek için elinden geleni yapan k

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Üniversitesi

Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi 1930 yılında İnşaat Mühendisliği Enstitüsü ve Kiev Sanat Enstitüsü Mimarlık Fakültesi dallarında kurulmuştur. 1939 yılında Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi adını alan eğitim kurumuna 1999 yılında Cumhurbaşkanı kararnamesi ile National University of statüsü verilmiştir. Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi inşaat ve mimarlık alanlarında eğitim almak isteyen öğrencilerin hayalini kurduğu başarılı eğitim kurumlarından biridir. Sınavsız öğrenci alımı gerçekleştiren üniversitede taban puan şartı da aranmamaktadır. Sadece lise diplomasını getiren öğrenciler Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi’ne kayıt yaptırmanın avantajlarını hemen yaşamaktadır. Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi öğrenci alımı gerçekleştirirken kişilerin hangi liseden kaç puanla mezun olduğuna bakmaksızın öğrenci alımı gerçekleştirmektedir.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi’nde hazırlık fakültesi bulunmaktadır. Öğrenciler hazırlık eğitimi aldıktan sonra lisans eğitimine başlama hakkına sahip olmaktadır. Dil öğrenmek kariyer planlaması için oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sebeple Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi hazırlık sınıfı oldukça önemli bir yere sahiptir. Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi’nin hazırlık fakültesi kabul tarihi 15 Ağustos ile 15 Temmuz tarihleri arasında gerçekleşmektedir. 1 Eylül tarihinden itibaren hazırlık eğitimi almaya başlayan öğrenciler bir ay içerisinde grup değiştirme imkanına da sahiptir. İki haftalık sömestr tatili ve resmi tatiller dışında tatil imkanı bulunmayan Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi öğrencilere kapılarını aralıyor.

Kiev Ulusal İnşaat ve Mimarlık Teknik Üniversitesi

uygun fiyatlarla öğrenci alımı gerçekleştiriyor. Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi’nin yıllık harç ücretleri 2000 dolar ile 3000 dolar arasında değişiklik göstermektedir. Kaliteli bir eğitimi uygun fiyatlarla sunan Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi dünyanın hiçbir yerinde bulamayacağınız yurtdışı eğitim fiyatlarıyla şaşırtmaya devam ediyor. Öğrenciler rahatlıkla konaklayabilmesi için yurt imkanlarının da çeşitlilik gösterdiği Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi konforlu ve güvenilir bir konaklama imkanı sunuyor. Yurt fiyatlarının oldukça ekonomik olduğu Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi’nde öğrenciler istediği gibi konaklama fırsatına sahip oluyor. Ukrayna’nın başkenti Kiev’de eğitim ücretlerinin ekonomik olması kadar ulaşım, yeme içme ve sosyal yaşam maliyetleri de oldukça uygun fiyatlıdır.

Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi’nde mimarlık ve inşaat üzerine eğitim almayı düşünen öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret ediyor. Eğitim danışmanları öğrencilerle birebir ilgileniyor ve öğrencilerin karşı karşıya kaldığı sorunların önüne geçiyor. Kayıt işlemleri ve kayıt sonrası Ukrayna’da yaşam ile ilgili merak ettiğiniz tüm soruların cevabını Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerinde bulabilirsiniz. Sizlerde Kiev Ulusal İnşaat Ve Mimarlık Üniversitesi’nin eğitim avantajlarından faydalanmak ve daha kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız hemen Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlarıyla görüşme yapmaya başlayabilirsiniz.

Sokak Görünümü

Üniversitenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!