Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği

Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği

Ukrayna’da üniversite okumaya başladığınız an ilk olarak iyiki bu ülkede eğitim almaya karar verdiğinizi düşüneceksiniz.

Ukrayna Üniversiteleri Diş Hekimliği

Günümüzün gözde mesleklerinden diş hekimliğini kazanmak giderek zorlaşmaktadır. Artan rekabet koşulları sınav engellerini geçmeyi neredeyse imkânsız hale getirmektedir. Öğrenciler sınavlardan iyi puanlar alsa istedikleri diş hekimliği bölümüne yerleşememektedir. Sizlere artık hayallerinizdeki mesleği okuma imkânı sunuyoruz. Ukrayna üniversitelerinde sınavsız bir üniversite eğitim alabilirsiniz.

Ukrayna’da okumak sandığınızdan çok daha kolay! Uygun harç ücretleri küçük bütçeyle bir öğrenim görebileceğin yaşam koşulları ile sizlere kapılarını açıyor. Ukrayna üniversiteleri diş hekimliği bölümü sınavsız bir şekilde okuyabileceksiniz. Sadece lise diplomanızla başvurabileceğin üniversitede Avrupa standartlarında bir eğitim alabileceksiniz.

Ukrayna üniversiteleri diş hekimliği bölümünü Kiev, Harkov, Donetsk, Luganks, Dnipropetrovsk, Odessa, Lviv, İvano-Frankivsk, Herson gibi ülkenin en güzel ülkelerinde okuyabilirsiniz. Tıp üniversitesi veya Sağlık Bilimleri adındaki eğitim kurumlarında Rusça dilinde eğitim verilmektedir.   Ukrayna üniversiteleri diş hekimliği fakültesinde 1 yıl hazırlık 4 yıl lisans eğitimi olmak üzere 5 yıllık eğitim verilmektedir. Böylece 1 yıllık hazırlık eğitiminizde Rusçanızı eğitimi için yeterli seviyelere getirebileceksiniz.

Ukrayna Üniversiteleri harç ücretleri diğer ülkelere kıyasla oldukça düşüktür. Ukrayna üniversiteleri diş hekimliği yıllık harç ücretleri 2500 dolar ile 6000 dolar arasında değişmektedir. Günlük yaşam koşullarının da oldukça makul olduğu ülkede küçük bir bütçe ile öğreniminizi tamamlayabileceksiniz. Üstelik dilerseniz kredi yurtlar kurumundan geri ödemeli burslardan alabilirsiniz. Ukrayna’dan ailenize fazla yük olmadan mezun olabilirsiniz.

Ukrayna’da Eğitim Standartları

Ukrayna Üniversiteleri Avrupa eğitim standartı kabul edilen Bologna Kriterini kabul etmiştir. Dolayısıyla, Avrupa standartlarında eğitim veren ülkede sınavsız okuyabilme imkânına sahip olacaksınız. Alanında uzman akademik kadro ile tamamlayacağınız eğitiminiz sonunda Avrupa’da 1. Sınıf kalitede kabul edilen Europass mavi diplomaya sahip olacaksınız.

Ezberci sistemi reddeden mesleki beceri eğitimi sunan Ukrayna üniversitelerinde diş hekimliği okumak artık hayal değil. Tek yapmanız gereken sizlere ülkede rehberlik yapan Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerine gitmek. Eurostar’ın tecrübeli kadrosu ile gelecek planınız bilekte oluşturun. Sizlere ülke hakkında tüm detaylı bilgileri verecek Eurostar ile kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz.

Ukrayna’da eğitim görmenin en büyük avantajlarından biri dil avantajıdır. Günümüzün en geçerli koşullarından yabancı dil bilgisi seviyeniz Ukrayna’da rahatlıkla halledebileceksiniz. Günlük hayatta Ukraynaca ve İngilizce konuşacak eğitiminizi Rusça tamamlayacaksınız. 3 yabancı dil bilerek mezun olmanın avantajlarını yaşayacaksınız.

Hem kaliteli hem uygun hem de sınavsız bir üniversite için sizleri Eurostar yurtdışı danışmanlığı ofislerine bekliyoruz. Hayalinizdeki üniversite eğitimine sınav engelleri nedeniyle veda etmeyin. Acele edin sınırlı kontenjanlar dolmadan yerinizi alın.

Ülkenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!