Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova

Öğrenciler için profesyonel işleyen eğitim sistemi ile üniversite avantajları sunan Ukrayna üniversitelerini tercih etmeniz son derece önemli bir adımdır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak 1993 senesinden beri sizlerleyiz. Amacımız Türk gençlerinin cazip yurtdışı eğitim seçeneklerinden haberdar olması ve yararlanmasıdır. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova Şubemiz ve diğer şubelerimizle ülkemizin dört bir yanında sizlerleyiz. Ukrayna Üniversiteleri hakkında bilgi vermek, sizi bu harika üniversite seçeneği ile tanıştırmak için sabırsızlanıyoruz.

Ülkemizdeki üniversite giriş sınavlarında başarısız mı oldunuz? Sınava girmek ve bu stresi yaşamak mı istemiyorsunuz? O zaman tek yapmanız gereken sizi sınavsız olarak kabul edecek Ukrayna Üniversitelerini öğrenci danışmanlarımızdan öğrenin. Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Yalova Şubemiz ve diğer şubelerimizle güncel bilgilerle size yardımcı oluyoruz. İnternet sitemiz ve çağrı merkezi telefon hattımız da kesintisiz olarak sizinle.

Ukrayna Üniversiteleri Harika Eğitim Fırsatları Sunuyor:

Hemen belirtelim, Ukrayna Üniversiteleri son yıllarca gerçekten çok tercih ediliyor. Bunda son derece haklı sebepler var. Bizim da amacımız üniversitelerin cazip özelliklerini size tanıtmak ve bu avantajlı eğitim seçeneğini tercih etmenizi sağlamak. Ülkede köklü eğitim yapısı, Ukrayna Üniversitelerinin de seçkin olmasına olanak sağlamaktadır. Avrupa Ülkeleri’nin yüksek eğitim kurumları ile eşdeğer akademik kurumlardır bunlar.

YÖK-Yüksek Öğrenim Kurumu tarafından diplomalar tanınmaktadır. Ayrıca Ukrayna Üniversiteleri Europass mavi diploma ile mezun etmektedir. Bu diplomanın özelliği büyüktür. Bir diplomanın mavi diploma statüsünde olması, o diplomanın AB tarafından en üst kalitede olarak kabul edilmesi anlamına gelmektedir. Ancak çok seçkin ve elit üniversiteler bu statüye sahip olabilir. İşte Ukrayna Üniversiteleri bu özelliklere sahiptir. Mavi diploma ile tüm AB ülkelerinde de kariyer yapabilirsiniz.

Ukrayna son derece ucuz bir ülkedir. Resmi para birimi olan Grivna, Liramızın çok altındadır. Yaşam giderleri öğrencileri ve onlara yardımcı olacak ailelerini kesinlikle zorlamaz. Isınma, konaklama, yeme içme, yani genel anlamda yaşam giderlerinin ekonomik olması, üniversite yaşamınızın zorlanmadan geçmesini sağlayacaktır. Yurtta kalabilir, uygun kiralık evlerde konaklayabilirsiniz. Medeni ve güvenli bir ülkede kalacağınızı da unutmayın.

Eğitim dili olarak, Ukraynaca, Rusça veya İngilizce uygulanmaktadır. Dilediğiniz dilde eğitim alabilirsiniz. Üstelik eğitim yıllarınız boyunca diğer dillerde eğitim alarak yabancı dil sayınızı arttırabilirsiniz.

Ukrayna da birçok üniversite ve fakülte bulunmaktadır. Mühendislik, tıp, hukuk fakültesi, havacılık fakültesi, ekonomi ve işletme, mimarlık fakültesi, pedagoji, denizcilik akademisi gibi çok farklı bölümlerde, hayalini kurduğunuz mesleğin eğitimini alabilirsiniz. Hem de dediğimiz gibi sadece diplomanızla. Ukrayna Üniversiteleri’ne kayıt için zaman geçirmeden hazırlıklarınızı yapmalısınız. Yalova’da bulunan gençlerimiz Ukrayna eğitim danışmanlığı Yalova Şubemiz’den bilgi alabilirsiniz.

Ülkenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!