Odessa Denizcilik Akademisi

Odessa Denizcilik Akademisi

Odessa Denizcilik Akademisine kayıt olmak ve bilgi almak için güvenilir bir kaynağa ihtiyacınız varsa Eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı profesyonel danışmanlardan destek almayı isteyebilirsiniz.

Odessa Denizcilik Akademisi

Denizcilik okulu denildiğinde yurtdışında ilk aklan gelen okul Odessa Denizcilik Akademisidir. 1930 yılında kurulmuş olan okul, 2002 yılında Odessa Ulusal Denizcilik Okulu ünvanını almıştır. 1950 yılından itibaren de yurtdışından gelen öğrencilere kapılarını açmıştır.

Yıllardır hayalinizde bir denizcilik okulunda okumak var ama sürekli sınav şartlarına takılıyorsanız, tam size göre bir fırsat var. Odessa Denizcilik Akademisi, kaliteli ve köklü bir eğitim yapısıyla sizleri hayallerinizi gerçekleştirmeye çağırıyor. Ukrayna’nın en kaliteli okullarından olan akademiden mezun olduğunuzda rahatça iş sahibi olabileceksiniz. Üstelik hiçbir sınav şartına tabi olmadan arzu ettiğiniz bölümü okuyabileceksiniz.

Odessa Denizcilik Akademisi’nde Deniz Ulaştırma, Deniz Hukuku, Uzak Yol Gemi Kaptanlığı, Gemi ve Hidrografi Gemi Kaptanlığı, Elektro-Enerji Mühendisliği, Gemi ve Hidrografi Gemi Kaptanlığı, Elektro-Donanım Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektrik Mühendisliği, Endüstri İşletmeciliği Mühendisliği, Bilgisayar Sistemleri ve Teknolojisi Mühendisliği bölümlerinden dilediğiniz okuyabilirsiniz. Seçtiğiniz bölümde 4 yıllık bir eğitimin ardından 12 aylık gemi stajı yapma imkânına sahip olacaksınız.

Odessa Denizcilik Akademisi’nde okuma ayrıcalığına sahip olmak için Eurostar yurtdışı eğitimi danışmanlığı bürolarına gelmelisiniz. Eurostar’ın deneyimli çalışan kadrosu ile Ukrayna hakkında tüm detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. Denizcilik okulunda okumak istiyor ancak bölümünüze karar veremiyorsanız Eurostar’ın deneyimli çalışanlarının sizleri istek ve yeteneklerinize göre göre yönlendirme fırsatına sahip olabilirsiniz.

Odessa Eğitim Dili

Odessa Denizcilik Akademisi eğitimi dili Ukraynaca ve Rusçadır. Dil konusundaki eksikliklerinizi 1 yıl hazırlık eğitimi alarak tamamlayacağınız gibi dilerseniz dil okullarına da kayıt yaptırabilirsiniz. Ülkede günlük hayatınızda da kullanacağınız Ukraynaca ve Rusçayı geliştirebilecek, iyi bir meslek için şart olan yabancı dil sorununuzu da kolaylık çözebileceksiniz.

Ukrayna’nın en saygın en kaliteli okullarından olan Odessa Denizcilik Akademisi binası modern bir yapıya sahiptir. Öğrencilerin sosyal imkânlarından bol bol yararlanabileceği fakültede birden çok faaliyet alanı bulunmaktadır. Fakültede bir adet olimpik havuz ve spor kompleksi mevcuttur. Ayrıca fakülte binasında 1000 kişi kapasiteli yemek salonu ve 3 adet kafe bulunmaktadır. Üstelik fakülte tüm öğrencilerin yararlanabileceği bir hastaneyi de bünyesinde barındırmaktadır.

Yaşam koşullarının oldukça uygun olduğu ülkede öğrencilik geçirirken Kredi yurtlar kurumunun geri ödemeli burslarından faydalanabilirsiniz. Odessa Denizcilik Akademisi harç ücretleri diğer ülkelere göre oldukça uygundur. Üstelik mezun olduğunuzda Avrupa’nın 1. Sınıf kalitede diploması kabul edilen Europass mavi diplomaya sahip olabilirsiniz.

Geleceğin gözde mesleklerinden denizcilik ile ilgili bölümlerde daima iş bulabileceğiniz kalitede bir eğitim için acele edin. Eurostar bürolarına gelerek kaliteli ve uygun eğitimin kapılarını aralayın.

Ülkenin Konumu

Puanla
[OY: 0 Ortalama: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!